MOLTEX Pure&Nature Plienky jednorazové 3 Midi (4-9 kg)

Kód produktu: F111471 Dodávateľský kód: 364
  • Velikost:

Skladom

Bežná cena

11,46 €

Zľavnená cena

9,19 €
Akcia platí do 31.5.2024
Cena za 1 ks: 0,28 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

MOLTEX Pure&Nature Plienky jednorazové 3 Midi (4-9 kg)

Značka:

Plienky Moltex Pure & Nature sú dermatologicky testované a ekologicky šetrné. To znamená, že k ich výrobe boli použité prírodné zdroje, ako je bavlna, cukrová trstina a kukurica.

Balenie plienok je 100 % bio a rozložiteľné a je možné ho použiť ako vrecko na biologický odpad. V plienkach nenájdete žiadne parfumy, chlór ani latex.

Vďaka pridanej bavlne sú plienky ešte mäkšie a pohodlnejšie na nosenie. Majú dobre padnúci tvar, ktorý deti neobmedzuje v pohybe. Elastické pásiky so sytémom „Comfort Stretch“ zaručujú, že plienka vášmu dieťaťu naozaj padne.

Vďaka prírodným materiálom sú ekoplienky Moltex úplne bezpečné a hypoalergénne. Zároveň však nestrácajú svoju funkčnosť, ktorá je porovnateľná s bežnými konvenčnými plienkami. Plienky udržia vlhkosť až 12 hodín – vaše dieťatko tak bude v bezpečí a v suchu po celú noc.

Nový trendy dizajn s farebnými obrázkami bude baviť nielen deti, ale aj vás, dospelých. Ekologické plienky nemusia byť nudné! Potlač je samozrejme prevedená bezpečným, certifikovaným atramentom.

Plienky sú vyrábané za použitia 100 % obnoviteľnej energie. Výrobca plienok Moltex Pure & Nature zaručuje zhodu so všetkými štandardmi na trhu, všetky materiály použité pre výrobu sú pravidelne testované nezávislými laboratóriami.

Plienky majú tieto certifikácie:

  • Oeko-tex Standard 100 – potvrdzuje neprítomnosť nežiadúcich chemických látok
  • EU Ecolabel – je symbolom pre šetrnosť voči životnému prostrediu počas celého životného cyklu výrobku – od ťažby surovín, cez výrobu, distribúciu, užívanie až k jeho likvidácii potom, čo doslúži.
  • FSC certifikácia – zaručuje, že drevo, z ktorého je produkt vyrobený, pochádza z lesa, ktorý je obhospodarovaný šetrným spôsobom, s ohľadom na princípy trvalej udržateľnosti.
  • Allergy Certified – medzinárodné označenie, ktoré by mali zákazníci hľadať, ak chcú predchádzať vzniku alergií. Nemecká spoločnosť Dermatest po dôkladnom nezávislom testovaní pridelila plienkam 5 hviezdičiek „excellent“, čím potvrdzuje najvyššiu možnú bezpečnosť plienok pre pokožku.

Plienky sú určené pre deti s hmotnosťou 4–9 kg. 33 ks plienok v balení.

Vyrobené v Nemecku.

Značka:
Moltex
Veľkosť
veľ. 3 (4-9 kg)
BIO/ECO
áno