Súprava príborov nerezových cestovná Ellipse Nordic Pink

Kód produktu: F177628 Dodávateľský kód: 04140H
  • Farba:

Skladom

Bežná cena

15,16 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

Súprava príborov nerezových cestovná Ellipse Nordic Pink

Značka:

Praktická súprava nerezových príborov pozostáva z noža, vidličky a lyžice a je uložená v kompaktnom plastovom puzdre. Bezpečné a hygienické riešenie do práce, na cesty a pikniky. Príbor je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a po použití ho možno vložiť do umývačky riadu.

Vlastnosti:

  • súprava nerezových príborov
  • praktická a hygienická na cesty
  • ochranný plastový kryt
  • opakovane použiteľný, šetrí prírodu

Odporúčané použitie: Odporúčame umývať ručne s jemným umývacím prostriedkom. Vhodné do umývačky riadu. Nie je vhodné do mikrovlnnej rúry ani do mrazničky.

Zloženie: Polypropylén (PP) – bez BPA, nehrdzavejúca oceľ.

Rozmery: 195 × 51 × 23 mm. Hmotnosť: 111 g

Vyrobené v Holandsku.

Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný riad, kuchynské úložné výrobky, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na piknik, v záhrade, na cestách a v práci. Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne. Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysokokvalitné, nadčasové vo farebnej palete pre každodennú radosť. Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nepríjemných látok do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňou. Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúka širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Značka:
MEPAL
Materiál
kov, nerez, plast
Pohlavie
dievčatá