Fľaša Ellipse - Vivid Mauve 500 ml

Kód produktu: F186569 Dodávateľský kód: 053407H
 • Farba:

Skladom

Bežná cena

13,89 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

Fľaša Ellipse - Vivid Mauve 500 ml

Značka:

Ľahká a štýlová fľaša Mepal zo zdravotne nezávadného plastu na zdravý pitný režim. Severský minimalistický dizajn fľaše v priehľadnom prevedení na jednoduché sledovanie pitného režimu počas dňa. Má praktickú rukoväť na jednoduché uchytenie v ruke, na kočíku alebo taške. Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne bezpečného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nežiaducich látok do potravín. Je vysoko odolný voči nárazom a agresívnym látkam, chráni pred zápachom a plesňami.

Vlastnosti:

 • 100 % nepriepustný
 • Na studené a sýtené nápoje
 • Objem 500 ml
 • Systém jednoduchého otvárania
 • Praktický popruh
 • Atraktívny dizajn v pastelovej farbe
 • Vyrobené z ľahkého, zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA
 • Opakovane použiteľný a šetrný k prírode
 • Výška 27 cm, hmotnosť 110 g
 • Vyrobené v Holandsku

Odporúčané použitie: Fľaša je vhodná do umývačky riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame používať jemný umývací prostriedok. Fľašu skladujte bez viečka, aby mohla vyschnúť. Nie je vhodná do mrazničky ani do mikrovlnnej rúry. Pri plnení sýteným nápojom nenapĺňajte fľašu až po vrch.

Zloženie: Fľaša a uzáver: termoplastický kopolymér ABS. Neobsahuje BPA.

Fľaša v štýle Mepal pre zdravý pitný režim. Fľaše Mepal sú vyrobené z prvotriedneho akrylonitril-butadién-styrénu so skratkou ABS. Je to amorfný termoplastický priemyselný kopolymér, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Je netoxický, ľahký, odolný voči kyselinám, hydroxidom, uhľovodíkom, olejom, tukom. Je schválený pre styk s potravinami a neuvoľňuje nebezpečné ftaláty a bisfenol (BPA).

Fľaše Mepal šetria peniaze a prírodu. Fľaše Mepal sú vhodné na viacnásobné použitie a recykláciu. Jednorazové PET fľaše znečisťujú naše životné prostredie. Každoročne sa do svetových oceánov dostane viac ako 8 000 000 ton plastov, ktoré ovplyvňujú moria a morský život v nich. Ak to bude pokračovať, do roku 2050 bude v oceánoch viac plastov ako rýb. Okrem toho PET môžu pri zahrievaní uvoľňovať do vody nebezpečné toxíny, ako napríklad bisfenol-A/BPA. Voda z vodovodu je zdravá, dostupná a oveľa lacnejšia možnosť ako balená voda. Investícia do fľaše sa rýchlo vráti. Počas životnosti fľaše ušetríte tisíce korún.

Vyrobené spoločnosťou Mepal, Holandsko. Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný kuchynský riad, výrobky na skladovanie potravín, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho sortimentu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na pikniku, v záhrade, na cestách aj v práci. Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne.

Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysoko kvalitné, nadčasové v rôznych farbách pre každodennú radosť. Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké štandardy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúkajú širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Značka:
MEPAL