Fľaša Ellipse 700ml Nordic Pink

Kód produktu: F177614 Dodávateľský kód: 03823H
  • Velikost:
  • Farba:

Skladom

Bežná cena

15,96 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

Fľaša Ellipse 700ml Nordic Pink

Značka:

Ľahká a štýlová fľaša Mepal zo zdravotne nezávadného plastu na zdravý pitný režim. Severský minimalistický dizajn fľaše v priehľadnom prevedení na jednoduché sledovanie pitného režimu počas dňa. Má praktickú rukoväť na jednoduché upevnenie v ruke, na kočíku alebo v taške.

Vlastnosti:

  • atraktívny dizajn v pastelovej farbe
  • 100 % nepriepustnosť
  • na studené a sýtené nápoje
  • systém jednoduchého otvárania
  • praktický popruh
  • vyrobený z ľahkého, zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA
  • opakovane použiteľný šetrí prírodu

Odporúčané použitie: Fľaša je vhodná na umývanie v umývačke riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame používať jemný umývací prostriedok. Pri skladovaní skladujte fľašu bez viečka, aby mohla vyschnúť. Nie je vhodná do mrazničky ani mikrovlnnej rúry. Pri plnení sýteným nápojom fľašu nenapĺňajte až po vrch.

Zloženie: Termoplastický kopolymér ABS, neobsahuje BPA.

Objem: 700 ml Hmotnosť: 132 g Výška: 298 mm Priemer: 68 mm

Vyrobené v Holandsku.

Holandská spoločnosť Mepal vyrába štýlový a funkčný riad, kuchynské úložné výrobky, fľaše, termosky a dózy na potraviny vrátane špeciálneho radu pre deti. Výrobky Mepal sú praktické a majú široké využitie v domácnosti, na piknik, v záhrade, na cestách a v práci. Spoločnosť Mepal má dlhoročnú tradíciu vo vývoji a výrobe výrobkov. Krátko po svojom založení v polovici 50. rokov 20. storočia začala spoločnosť Mepal navrhovať svoje vlastné výrobky a pokračuje v tom dodnes. V priebehu rokov si spoločnosť Mepal vyvinula vlastný osobitý štýl, t. j. všetko musí byť funkčné, praktické a krásne. Výrobky Mepal navrhujú dizajnéri tak, aby uľahčovali každodenný život. Neustále vyvíjajú nové výrobky a menia dizajn a farby tak, aby zodpovedali aktuálnym trendom. Výrobky Mepal sú vysokokvalitné, nadčasové vo farebnej palete pre každodennú radosť. Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu chuťovo nepríjemných látok do potravín. Je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňou. Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú vysoké normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúka širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Značka:
MEPAL
Veľkosť
601 - 700 ml
Pohlavie
dievčatá