MEDELA 2x Prsný nadstavec PersonalFit Flex™ - XL (30 mm)

Kód produktu: F159848 Dodávateľský kód: K101041862

Skladom

Bežná cena

16,60 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

MEDELA 2x Prsný nadstavec PersonalFit Flex™ - XL (30 mm)

Značka:

S naším novým prsným nadstavcom PersonalFit Flex™ môžete ľahko prispôsobiť priloženie Vašej odsávačky mlieka Medela tak, aby ste pre Vás našli čo najpohodlnejšiu a najefektívnejšiu polohou odsávania – bez ohľadu na to, ako sa počas kojenia Vaše prsníky menia. Úplne nová skúsenosť s odsávaním, rovnako individuálna ako ste Vy. Tento prsný nadstavec je kompatibilný so všetkými Medela odsávačkami.

Viac mlieka a pohodlia, testované mamičkami Nový prsný nadstavec PersonalFit Flex™ bol vyvinutý v spolupráci s tímom vedcov a dojčiacich mamičiek. Je navrhnutý tak, aby bez námahy priľahol k tvaru Vášho prsníka a podporoval tok Vášho mlieka tým, že zabraňuje tlaku na mliečne kanáliky. Vďaka tomu je pre každú ženu ľahšie nájsť polohu, v ktorej môže čo najpohodlnejšie odsávať. Výsledok? Odsávanie je ešte príjemnejšie a efektívnejšie – rovnako individuálne ako ste Vy.

Naši vedci testovali prsný nadstavec PersonalFit Flex™ v štyroch klinických štúdiách s dojčiacimi matkami. S viac ako 1000 odsávacími procesmi dokázali preukázať zlepšený komfort a zvýšenú účinnosť. Rovnako, ako každý produkt Medela, sú naše prsné odsávačky Flex™ navrhnuté tak, aby Vám uľahčili dojčenie, takže môžete dlhšie Vášmu dieťaťu podávať jedinečné materské mlieko.

Výhody prsného nadstavca PersonalFit Flex™

  • Uhol 105° zlepšuje prispôsobenie k prsníku pre lepší tok mlieka
  • S novým prsným nadstavcom PersonalFit Flex™ môžete odsať až o 11 % viac mlieka ako s tradičnými prsnými nadstavcami
  • Oválny tvar je možné otáčať o 360°
  • Mäkký, hladký a pružný lem
  • K dispozícii v štyroch veľkostiach tunela – náš návod pre výber veľkosti vám pomôže nájsť tú správnu
  • Vyrobené z materiálov bez BPA
Značka:
Medela
Veľkosť
XL
Vlastnosti
príslušenstvo