MAXI-COSI Základna FamilyFix 360 Pro

Kód produktu: F180824 Dodávateľský kód: 8051057110MC

Bežná cena

299,60 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

MAXI-COSI Základna FamilyFix 360 Pro

Značka:

Revolučná posuvná & otočná základňa Maxi-Cosi FamilyFix 360 Pro poskytuje najbezpečnejší spôsob prepravy dieťaťa a zároveň maximálne zjednodušuje rodičmi usadenie dieťaťa do autosedačky. Vďaka unikátnej technológii SlideTech™ umožňuje otočiť a vysunúť autosedačku smerom k sebe. Už žiadny boľavý chrbát pri každodennej manipulácii s dieťaťom v aute – stačí len autosedačku otočiť, vysunúť k sebe a dieťa do nej pohodlne usadiť. Koncept Maxi-Cosi 360 Pre Family je preverený a odporúčaný nezávislou organizáciou AGR, tvorenou zdravotníckymi profesionálmi a expertmi špecializovaných na problematiku chrbta a ergonómiu.

Základňa ako súčasť konceptu Maxi-Cosi 360 Pro Family poskytuje dokonalé ukotvenie pre autosedačky Maxi-Cosi Pebble 360 Pro, Pearl 360 Pro a Coral 360. V kombinácii s týmito autosedačkami je základňa vhodná na použitie od narodenia do 4 rokov (od 40 do 105 cm, do 17 kg). Základňa umožňuje, aby dieťa cestovalo v autosedačke pre lepšiu ochranu hlavy a krku v protismere od narodenia do 15 mesiacov, od 15 mesiacov do 4 rokov sa autosedačka umiestňuje v smere jazdy.

Základňa spolu s autosedačkami spĺňa najprísnejšiu bezpečnostnú normu i-Size (R129) a tým zaručuje maximálnu ochranu dieťaťa pri cestovaní autom.

Základňa FamilyFix 360 Pro sa pripevňuje do auta s pomocou úchytov ISOFIX. Vizuálny indikátor na základni minimalizuje pravdepodobnosť nesprávneho pripevnenia autosedačky. Autosedačka sa na základňu pripevní ľahko a rýchlo prostredníctvom technológie Click-and-Go. Otočný systém základne umožňuje autosedačku jednou rukou otočiť pre jednoduchšie usadenie a pripútanie dieťaťa. Vďaka technológii** FlexiSpin je možné autosedačku otáčať o 360° v akejkoľvek polohe autosedačky**. Bezpečnostný zámok rotácie vám poskytuje istotu, že autosedačka s dieťaťom bude v idúcom aute vždy v správnej polohe pre jeho maximálnu bezpečnosť. Ergonomické uvoľňovacie tlačidlo umožňuje jednoduché odpojenie autosedačky.

Bezpečnosť:

  • spĺňa veľmi prísne požiadavky bezpečnostnej normy i-Size (R129)
  • umožňuje, aby dieťa cestovalo v autosedačke pre lepšiu ochranu hlavy a krku v protismere od narodenia do 15 mesiacov
  • od 15 mesiacov / 76 cm sa autosedačka na základňu umiestňuje v smere jazdy
  • ľahké a bezpečné pripevnenie základne do auta s využitím systému ISOFIX
  • základňa je vybavená podpornou nohou, ktorá v prípade nárazu pomáha udržať autosedačku na mieste
  • vizuálny indikátor na základni FamilyFix 360 Pro minimalizuje pravdepodobnosť nesprávneho pripevnenia autosedačky
  • zámok rotácie fixuje autosedačku v polohe po alebo proti smeru jazdy
Značka:
Maxi-Cosi