Loading
Loading

MAXI-COSI Mura 3 kolesový kočík - Earth Brown 2017

MAXI-COSI Mura 3 kolesový kočík - Earth Brown 2017

nedostupné
Bežná cena: 499,00 €
akčná cena: 249,00 €

Kód: F002186 , EAN: 8712930089636 , Značka: Maxi-Cosi

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

MAXI-COSI Mura 3 kolesový kočík - Earth Brown 2017

Popis

Elegantný kočík Maxi-Cosi Mura Plus ponúka pohodlný a flexibilný cestovný systém pre dieťa od narodenia až do cca 3,5 roka (do 15 kg). Všetko, čo potrebujete na krátku prechádzku v meste aj na celodenný pobyt vonku, nájdete práve v Maxi-Cosi Mura.

Vlastnosti

Pohodlie dieťaťa zaručuje mäkko polstrované sedadlo s 3 polohami opierky chrbta, nastaviteľná opierka nôh a odnímateľné madlo pred dieťa. Sedadlo je možné umiestniť po i proti smeru jazdy. Sedadlo je vybavené 5-bodovými bezpečnostnými pásmi. Slnečná strieška aj pláštenka poskytujú veľmi dobrú ochranu za každého počasia. Vďaka penovým kolesám nikdy nedostanete defekt. Na podvozok kočíka môžete umiestniť Maxi-Cosi autosedačku kategórie 0–13 kg i vaničku Maxi-Cosi pre deti od narodenia.

Užívateľské pohodlie

Kočík možno kombinovať s autosedačkami Maxi-Cosi CabrioFix, Pebble, Pebble Plus alebo Citi SPS a s vaničkou či skladacou vaničkou Maxi-Cosi. Súčasťou kočíka sú adaptéry pre pripevnenie autosedačky Maxi-Cosi a korbičky Maxi-Cosi. Kočík má veľký nákupný košík, držiak na slnečník, slnečnú striešku a pláštenku. Rukoväť kočíka je výškovo nastaviteľná pre pohodlné držanie. Kočík sa ľahko skladá a rozkladá. Otočné predné kolesá ponúkajú možnosť aretácie. Ku kočíku je možné dokúpiť množstvo ladiacich doplnkov (slnečník, fusak, multifunkčnú prebaľovaciu tašku).

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Hmotnosť vrátane sedadla: 16 kg
  • Rozmery (Š x H x V): 65 × 95–103 × 100–106 cm
  • Pre vek: 0 mesiacov – 3+ roky
  • Pre koľko detí: pre jedno dieťa
  • Počet koliesok: 3 kolieska
  • Ručná brzda: Nie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader