LOVI Silikónový cumlík dynamický Salt&Pepper 3-6m 2 ks

Kód produktu: F115457 Dodávateľský kód: 22-878

Bežná cena

7,99 €
Cena za 1 ks: 4,00 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

LOVI Silikónový cumlík dynamický Salt&Pepper 3-6m 2 ks

Značka:

Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI v minimalistickom čierno-bielom motívu SALT & PEPPER bol vytvorený v spolupráci s neurologopedy s cieľom zabezpečiť prirodzený a zdravý vývoj zubného patra, zubov a ďasien dieťaťa.

Neobsahuje BPA. V balení 2ks. Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol klinicky testovaný. Všetky cumlíky LOVI neobsahujú bisphenol A. Všetky cumlíky LOVI sú vyrobené zo silikónu, ktorý je bez chuti a bez zápachu. Silikónové cumlíky majú dlhšiu životnosť a lepšie sa udržujú v čistote.

Unikátna symetrická dynamická gumička sa veľmi dobre odvzdušňuje a nedeformuje zubné patro dieťaťa:

  • zabraňuje reflexu hryzenie do cumlíka
  • umožňuje prirodzené prehĺtanie slín
  • podporuje zdravý vývoj reči a formovanie zhryzu
  • nedeformuje zubné patro dieťaťa
  • veľmi dobre sa odvzdušňuje

Dynamická gumička je vyrobená z heterogénnych vrstiev silikónu, takže sa predlžuje a zmršťuje v závislosti na rytme sania dieťaťa. Symetrický tvar pripomína matkinu bradavku. Tvar gumičky tiež umožňuje vloženie cumlíka do úst dieťaťa ľubovoľným spôsobom (nemá určenú vrchnú a spodnú stranu). Tvarovaný vykrojený tvar štítku umožňuje dieťaťu voľne dýchať nosom.

Je vyrobený z bezpečného materiálu, ktorý neobsahuje BPA. Jedinečný okraj štítku je vyrobený zo zdravotníckeho materiálu, je príjemný na dotyk a zabraňuje otlačenie cumlíka. Otvory vo štítku umožňujú cirkuláciu vzduchu, eliminujú hromadenie slín za štítkom a tým predchádzajú podráždenie citlivej detskej pokožky. Krúžok v cumlíku pevne drží, uľahčuje držanie a podávanie cumlíka. Môžete naň pripnúť retiazku alebo šnúrku.

Cumlík je z hygienických dôvodov opatrený plastovým krytom. Plastová krabička slúži ako puzdro na hygienické uchovávanie cumlíkov.

Značka:
Lovi
Vek
od 3. mesiaca
Materiál
silikón
Pohlavie
dievčatá, chlapci
Tvar
symetrický/fyziologický