LODGER Nosítko Shelter Fleece - Reluxury Anthracite

LODGER Nosítko Shelter Fleece - Reluxury Anthracite

skladom
Bežná cena: 89,90 €
akčná cena: 33,99 €

Kód: F018688 , EAN: 8717729891186

LODGER Nosítko Shelter Fleece - Reluxury Anthracite

Funkčné nosítko. Hodí sa pre nosenie dieťaťa vo vodorovnej polohe, ako nosítko na boku a dokonca aj ako fusak do autosedačky. Prispôsobí sa potrebám mamičky a dieťaťa.

Bezpečnosť na prvom mieste:

Toto nosítko je inovatívnym výrobkom holandskej firmy Lodger. Bolo navrhnuté tak, aby bránilo novorodencovi skĺznuť a sťažiť mu dýchanie. Shelter bol vyvinutý a testovaný v súlade s poslednými EN štandardy pre detské nosidlá a Vášmu dieťaťu poskytne komfort a bezpečie.

Kvalitu a pohodlie:

Nosič je vyrobené z fleecu, vo vnútri nosítka je potom mäkká bavlna, ktorá je príjemná na dotyk, nedráždi detskú pokožku a výborne saje pot.

Správne použitie nosítka:

Od narodenia do 5 mesiacov sa Shelter používa s dieťaťom vo vodorovnej polohe. Táto poloha je pre dieťa nesmierne prospešná: pri nosení vo vodorovnej polohe zaisťuje nosítko toľko potrebnú oporu chrbtice. Bábätko je matke stále nablízku, čo skvelo upevní ich vzájomný vzťah.

Akonáhle dieťa zvládne samo sedieť, môže sa v nosiči nosiť na boku. Ako nosítko na bok sa Shelter využíva približne od 6 do 18 mesiacov veku dieťaťa. Dĺžku nosidlá možno nastaviť podľa veľkosti dieťaťa tak, aby dieťa sedelo naozaj pohodlne.

Nosítko Shelter sa hodí pri cestovaní autom. Sú v ňom otvory na bezpečnostné pásy a možno ho používať ako fusak do autosedačky. Ukladanie dieťaťa sediaceho v nosiči do autosedačky nie je nijako komplikované. Stačí rozopnúť sponu nosidlá a fusak je na svete. Pri vystupovaní z auta sa naopak spona jednoducho zapne. Shelter je preto vynikajúcim doplnkom pre mamičky po cisárskom reze, ktoré nemôžu nosiť celú autosedačku.

Vlastnosti:

  • Dieťa v nosiči musí vážiť aspoň 3,5 kg
  • Maximálna nosnosť pri použití vo vodorovnej polohe je 8 kg
  • Maximálna nosnoť pre použitie na boku je 12 kg

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader