LITTLE ANGEL Čiapka tenká obrázok Outlast® 1 36-38 cm modrá royal / loptu

Kód produktu: F139245 Dodávateľský kód: 900d601150g02
  • Velikost:
  • Farba:

Bežná cena

9,20 €

Zľavnená cena

6,90 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

LITTLE ANGEL Čiapka tenká obrázok Outlast® 1 36-38 cm modrá royal / loptu

Značka:

Čapica tenká obrázok Outlast® je perfektný doplnok pre Vaše deti! Je ušitá z jemného a príjemného materiálu. Jedná sa o bavlnený materiál s prímesou materiálu Outlast®. Tento materiál je vďaka svojim termoregulačným schopnostiam veľmi príjemný pri nosení. Pri nadmernom zahriatí tela dokáže nadbytočné teplo odviesť a uložiť, a v okamihu zníženia teploty ho opäť použije a zahreje. Dieťa tak má zabezpečený teplotný komfort po celú dobu nosenia. Materiál je vďaka svojmu zloženiu veľmi mäkký a jemný, je teda vhodný a odporúčaný aj pre deti s problematickou pokožkou. Nevyvoláva alergické reakcie a je inertný voči plesniam a baktériám, znižuje riziko vzniku potničiek. S čiapočkou Outlast® bude mať Vaše bábätko hlavičku vždy v suchu a teple.

Táto tenká čiapočka je štýlovým a praktickým doplnkom do letných teplých mesiacov a navyše ju môžete skvele kombinovať s ostatnými produktmi z našej ponuky. Cez zimu je vďaka svojmu materiálu a funkčnosti vhodná ako spodná vrstva. Možno veľmi dobre kombinovať s našou ďalšou ponukou detského oblečenia. Čiapočka tenká obrázok Outlast® je dostupná v niekoľkých módnych farebných prevedeniach s rôznou ponukou potlače.

Materiálové zloženie: 67% Bavlna, 29% CV “Outlast®” 4% elastan

Údržba: pranie – 40 ° C, žehlenie – 1 bodka, sušička – môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia, chem. čistenie – zákaz, bielenie – zákaz, nepoužívať aviváž

Odporúčame dodržiavať pracie symboly uvedené na etikete.

Zobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti. Český výrobok, ktorého kúpou podporíte zamestnávanie našich zdravotne znevýhodnených kolegov.

Veľkostná tabuľka:

Veľkosť Obvod hlavy (cm) 0 33–35 1 36–38 2 39–41 3 42–44 4 45–48 5 49–53 6 54–57

Značka:
Little Angel
Materiál
outlast
Pohlavie
chlapci
Sezóna
zima, jar/jeseň
Obvod čiapky
36 cm