LITTLE ANGEL Body šmyk DR nášivka Outlast® 62 stř.růžová

Kód produktu: F156772 Dodávateľský kód: 900d601210b02
  • Velikost:
  • Farba:

Bežná cena

18,89 €

Zľavnená cena

14,16 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

LITTLE ANGEL Body šmyk DR nášivka Outlast® 62 stř.růžová

Značka:

Body zo silného úpletu s dlhým rukávom skvele využijete predovšetkým v chladných mesiacoch. Body je vyrobené z pružného príjemného materiálu, ktorý sa prispôsobí viac veľkostiam. Mamičky určite ocenia zapínanie na cvoky pri krku a v rozkroku, vďaka ktorému sa body veľmi ľahko a rýchlo oblieka. Pri výrobe tohto body bol použitý materiál Outlast® v šmykovej variante, ktorá je z líca hladká a z rubu má slučky. Materiál Outlast® dokáže počas nosenia regulovať telesnú teplotu, odvádzať prebytočné teplo a zabrániť prepoteniu. Vo chvíli, keď telesná teplota klesne, materiál Outlast® nahromadené teplo uvoľní a začne telo zahrievať. Oblečenie z materiálu Outlast® je vďaka svojim termoregulačným vlastnostiam veľmi obľúbené, pretože zabezpečuje teplotný komfort po celú dobu nosenia. Body s dlhým rukávom je vhodné na jesenné, zimné a jarné mesiace.

Materiálové zloženie: 67% Bavlna, 29% CV “Outlast®” 4% elastan

Údržba: pranie – 40 ° C, žehlenie – 1 bodka, sušička – môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia, chem. čistenie – zákaz, bielenie – zákaz, nepoužívať aviváž

Odporúčame dodržiavať pracie symboly uvedené na etikete.

Zobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti. Český výrobok, ktorého kúpou podporíte zamestnávanie našich zdravotne znevýhodnených kolegov.

Značka:
Little Angel
Materiál
bavlna, bavlna s prímesou, outlast, elastan
Pohlavie
dievčatá
Sezóna
jar/jeseň, celoročné
Veľkosť oblečenia
62