LITTLE ANGEL Papučky Nicki Outlast® 2 šedá-zvieratka

Kód produktu: F156526 Dodávateľský kód: 900d601059e01
  • Velikost:
  • Farba:

Bežná cena

15,09 €

Zľavnená cena

11,31 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

LITTLE ANGEL Papučky Nicki Outlast® 2 šedá-zvieratka

Značka:

Pohodlné a príjemné bačkorky NICKI Outlast® sú určené na zahriatie nožičiek najmenších detí. Vďaka kombinácii hebkého Wellsoft a materiálu Outlast® sú papučky komfortné aj pri celodennom nosení a nôžka dieťaťa sa v nich nepotí. Papučky sú vhodné na doma, do kočíka alebo do autosedačky. Vrchnú stranu papučiek tvorí hebký wellsoft s jemným vzorom, podšívka sa skladá z bavlneného úpletu a termoregulačného materiálu Outlast®. Materiál Outlast® sa vyznačuje svojou schopnosťou efektívne pracovať s telesným teplom. Pri nadmernom zahriatí tela materiál Outlast® prebytočné teplo včas odvedie a zabráni tak prepoteniu. Pri náhlom poklese telesnej teploty materiál Outlast® teplo uvoľní a telo zahreje. Vďaka materiálu Outlast® je zaručený teplotný komfort po celú dobu nosenia.

Materiál: vonkajší – 100% PES (wellsoft), vnútorná – 67% bavlna, 29% Outlast®, 4% elastan

Údržba: pranie – 40 ° C, žehlenie – zákaz, sušička – zákaz, chem. Čistenie – zákaz, bielenie – zákaz, nepoužívať aviváž

Odporúčame dodržiavať pracie symboly uvedené na etikete.

Zobrazenie farieb sa môže mierne líšiť od skutočnosti. Český výrobok, ktorého kúpou podporíte zamestnávanie našich zdravotne znevýhodnených kolegov.

Kontrolný rozmery: • Veľ. 0 – 6 cm (šírka chodidla), 10 cm (dĺžka chodidla), 9 cm (výška papučky) • Veľ. 1 – 7 cm (šírka chodidla), 12 cm (dĺžka chodidla), 11 cm (výška papučky) • Veľ. 2 – 8 cm (šírka chodidla), 14 cm (dĺžka chodidla), 13 cm (výška papučky)

Značka:
Little Angel
Materiál
bavlna s prímesou, polyester
Pohlavie
dievčatá, chlapci
Veľkosť topánočiek
23