Kôš odpadkový na znečitenú podstielku Design

Kód produktu: F160001 Dodávateľský kód: LLDesign

Značka:

Kôš odpadkový na znečitenú podstielku Design

Značka:

Čistenie toalety pre mačky je každodenná úloha pre všetkých majiteľov mačiek. Pomocou tohto koša môžete zhromažďovať znečistený odpad pohodlne, hygienicky a úplne bez zápachu. Vďaka špeciálnej fólií s technológiou Air-Seal sa zachytí nielen zápach, ale aj baktérie.

Dizajn koša si môžete prispôsobiť i vďaka 4 štýlovým poťahom predávaným samostatne.

Jednoduchá obsluha v 3 krokoch:

 1. Otvorte veko a vsypte odpad
 2. Zatvorte veko a vytiahnite rukoväť
 3. Uvoľnite rukoväť, pachy a baktérie zostanú uzavreté

Vlastnosti:

 • Štýlový a moderný dizajn.
 • Absolútne bez zápachu, rýchle a hygienické odstránenie použitej podstielky.
 • Jednoduchá manipulácia.
 • Praktická rukoväť na prenášanie.
 • Veľký objem – pre jednu mačku vydrží až 2 mesiace.
 • Zabudovaný bezpečnostný nôž pre ľahké oddelenie fólie.
 • Úplne odnímateľné veko čo uľahčuje čistenie.
 • Súčasťou je i lopatka pre jednoduchšie čistenie.
 • Dostupné 4 štýlové poťahy predávané samostatne.

Rozmer: Kôš: D 24 x Š 24 x V 43 cm Súčasťou balenia: náhradná náplň, lopatka a držiak na lopatku.

Náhradné kazety sú hygienické a ľahko sa používajú. Stačí vložiť novú náplň do koša LitterLocker a rozlúčiť sa so zápachom. Sú vyrobené z viacvrstvovej fólie s technológiou Air-Seal ktorá neprepúšťa pachy či baktérie. Vytvárajú tak bariéru proti zápachu a baktériám, ktorá zlepšuje kvalitu vášho života.

Výhody použitia koša LitterLocker Čo najviac neznášajú majitelia pri čistení mačacieho steliva? Samotný zápach. Vďaka košom LitterLocker, ktoré neprepúšťajú žiaden zápach a ani baktérie je tento problém vyriešený!

Prečo si koše LitterLocker zamilujete? Mačky vyžadujú čistú podstielku, čo znamená, jej časté čistenie. S použitím koša LitterLocker podstielku vyčistíte rýchlo a jednoducho. Žite so svojím chlpatým spoločníkom harmonicky, bez problémov a zápachov spojených s odpadkovým košom. Koše na likvidáciu steliva LitterLocker predstavujú praktické a hygienické riešenie ako sa zbaviť nepríjemných zápachov z podstielky.

Prečo budete potrebovať kôš LitterLocker? Koše LitterLocker boli vytvorené s cieľom spríjemniť čistenie podstielok tým, že uzamykajú akékoľvek zápachy či baktérie. Akonáhle vyhodíte odpad svojej mačky do koša, vrece uzatvoríte a keď je plné, jednoducho ho vyhodíte. V domácnosti pre jednu mačku náhradná náplň vydrží až dva mesiace. S košmi LitterLocker tak získate domov bez baktérií a zápachu!

Prečo je kôš LitterLocker dobrý pre životné prostredie? Stelivo vašej mačky by ste mali čistiť každý deň, nielen kvôli silnému zápachu ale aj kvôli chemickému zloženiu odpadu z podstielky. Okrem hormónov a feromónov, ktoré moč vašej mačky obsahuje, vedzte, že veľké množstvo baktérií v mačacom odpade môže obsahovať parazity, z ktorých všetky môžu ohroziť zdravie. Preto každodenným čistením steliva vašej mačky znížite riziko infekcie.