LINTEO BABY Detské umývacie mlieko a šampón s Bio nechtíkom lekárskym, 250 ml

LINTEO BABY Detské umývacie mlieko a šampón s Bio nechtíkom lekárskym, 250 ml

skladom
cena: 2,69 €

Kód: F004290 , EAN: 8594158373571

LINTEO BABY Detské umývacie mlieko a šampón s Bio nechtíkom lekárskym, 250 ml

Detské umývací mlieko a šampón Linteo Baby obsahuje prírodné zjemňujúci tenzidy na báze kokosového oleja, repného a trstinového cukru, ktoré pokožku chránia, udržujú ju vláčnu a chráni pred vysychaním.

Príjemná jemná vôňa je spôsobená obsahom prírodných zložiek silice z materinej dúšky, rozmarínu, levandule a bezalergénna parfumácie.

NEOBSAHUJE: syntetické PEG emulgátory, parabény, farbivá a parfumy, ktoré sa nezlučujú s parametrami detskej prirovnať kozmetiky. Bez obsahu alkoholu.

Dermatologicky aj klinicky schválené: záruka kvalitného a bezpečného výrobku. Šetrné k očiam aj pokožke.

Detské umývací mlieko a šampón Linteo Baby obsahuje:

  • Prírodné certifikovaný BIO nechtíkový extrakt: bohatý na vitamíny (predovšetkým na vit. E), minerály a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú pri obnove, regenerácii a upokojenie pokožky.
  • Prírodné tenzidy z kokosového oleja, repného a trstinového cukru: chráni pokožku pred vysušením a udržujú ju vláčnu.
  • Prírodné silice z materinej dúšky, rozmarínu a levandule: upokojujú a uvoľňujú.

O značke:

Obchodná spoločnosť Melitrade a.s. pôsobí na trhu s hygienickými papierenským výrobkami pod značkou Linteo. História značky Linteo sa začala písať od roku 2007 a od tej doby sa rodina produktov Linteo neustále rozvíja.

Linteo sa radí medzi kvalitné a dôveryhodné českej firmy, ktorej výrobky prináša to najlepšie z oblasti osobnej hygieny. Výrobky Linteo uľahčujú každodenný život zákazníkov, s ktorými je firma v neustálom kontakte. Načúva ich požiadavkám a potom sa rýchlo prispôsobuje ich priania a potrebám.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader