LINDAM Dvojitá bezpečnostná zábrana na šuplíky 4ks (Xtra Guard)

LINDAM Dvojitá bezpečnostná zábrana na šuplíky 4ks (Xtra Guard)

skladom
Bežná cena: 9,20 €
akčná cena: 7,49 €

Kód: F001656 , EAN: 5019090510271 , Značka: Lindam

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

LINDAM Dvojitá bezpečnostná zábrana na šuplíky 4ks (Xtra Guard)

Zabráni otvoreniu šuplíkov dieťaťom.

Návod na montáž:

Rozmyslite si najskôr dobre, kam chcete zábranu umiestniť.

Upozornenie: Namontovaná zábrana dovolí šuplík otvřít na cca 3,8 cm (na prst), vďaka tomu sa bude ľahko deaktivovať dospelému, ale dieťaťu zaručí bezpečnosť.

Západka musí byť umiestnená 2,5 cm (obrázok 1a) od bočnej strany šuplíku a 4,5 cm (obrázok 1b) od horného rohu dosky, presahujúceho cez šuplík. Ak šuplík je rovnako široký ako horná doska, je vzdialenosť od bočnej steny šuplíku 4,5 cm (obrázok 1c).

Ujistětet sa že logo Lindau je na západke na spodnej strane (obrázok 1d). Západku pripevnite pomocou priložených skrutiek Na otvárací časť šuplíka pomocou skrutiek priskrutkujte zámok. Uistite sa, že zámok bude naskrutkovaný tak, aby zapadol do západky a logo Lindau bude smerovať nahor.

Použitie:

Zamknutie šuplíku: Otočte kaštieľom na hornom dieli zámku tak, aby symbol zatvoreného zámku smeroval k šípke (obrázok 3a) Bežné používanie: Otočte kaštieľ na hornom dielov zámku tak, že bude vo vodorovnej polohe (obrázok 4). Ťahaním vzda môžete šuplík otvoriť.

Deaktivácia zamknutie: Otočte kaštieľom na hornom dieli zámku tak, aby symbol otvoreného zámku smeroval k šípke (obrázok 5). Teraz je funkcia zabezpečenia šuplíku vypnutá.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader