LEROS Čaj detský Pomaranč 20x2g

Kód produktu: F159643 Dodávateľský kód: 8594740103456

Bežná cena

2,46 €
Cena za 100 g: 6,15 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

LEROS Čaj detský Pomaranč 20x2g

Značka:

POMARANČ PRE MAŠKRTNÉ JAZÝČKY Ovocná čajová zmes chutiaca po šťavnatých pomarančoch obohatí pitný režim Vašich detí. Jemný čaj z pomarančovej kôry, jabĺk, šípok, ibišteka a rooibosu je šetrný k detskému tráveniu. Chutí teplý a v lete aj vychladený.

Čaj nádherne vonia a chutí po šťavnatých, kyselkavo horkastých pomarančoch. Ovocnú chuť nápoja podporí aj jablko a plody šípky. Kvet ibišteka dodá jemne oranžovému odtieňu nápoja červenkastý nádych.

ZLOŽENIE: Jablká (40 %), šípka (25 %), kvet ibišteka (15 %), koreň mrkvy (8 %), pomarančová kôra (4 %), rooibos (3 %), prírodná aróma (5 %).

PRÍPRAVA 1 čajové vrecko zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte 5 – 10 minút. Čaj sa pripravuje vždy čerstvý. Na prípravu čaju pre dojčatá použije prevarenú vodu vhodnú na dojčenskú výživu. Odporúčané maximálne množstvo cukru na 100 ml nápoja je 5 g.

DÁVKOVANIE Deti od ukončeného 6. mesiaca: 1 šálka denne po lyžičkách alebo z detskej fľaše. Deti od 9. mesiaca do 3 rokov: 2 šálky denne. Deti od 3 rokov: 2 – 3 šálky denne. Dospelí na bežnú spotrebu ako nápoj. Neprekračujte uvedené dávkovanie.

UPOZORNENIE Ak prisladzujete čaj cukrom, pokiaľ je to možné, nepodávajte ho dojčatám z detskej fľašky, ale začnite používať čo najskôr hrnček. Nadmerné podávanie čaju s cukrom môže viesť k zvýšenej tvorbe zubného kazu. Nepodávajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.Skladujte v suchu pri teplote 5–25 °C.

Krajina pôvodu: Česká republika

Výrobca: LEROS, s.r.o., U Národnej galérie 470, 156 00, Praha 5 – Zbraslav

Značka:
Leros Baby
Vek
od 7. mesiaca
BIO
nie
Bez lepku
Bez cukru
áno