® Super Mario ™ 71367 Mariův dom a Yoshi - rozširujúce set

Kód produktu: F131874 Dodávateľský kód: 71367LEG

Značka:

® Super Mario ™ 71367 Mariův dom a Yoshi - rozširujúce set

Značka:

Keď deti rozšíri svoj LEGO® Super Mario ™ štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360) o roztomilý dom Maria a Yoshiho (71367), budú môcť získavať mince v úplne novej úrovni, kde si užijú veľa legrace.

Vlastnosti:

  • V tomto zberateľskom sete nájdete zostaviteľný dom s kockou Super Star ukrytú pod otváracou strechou, a navyše hojdacia sieť a figúrky Yoshiho a Goomba, s ktorými môže interagovať LEGO® Mario ™ (figúrka nie je súčasťou balenia).
  • Pohupujte LEGO Maria (figúrka nie je súčasťou balenie) na hojdacej sieti, povykládejte si s Yoshim a porazte Goomba – s týmto rozšírením získate veľa nových herných možností a hodiny legrace.
  • Táto kreatívna stavebnica s 205 dielikmi skvele poslúži ako zábavný LEGO® darček k narodeninám či inej príležitosti pre deti od 6 rokov, ktorým dá možnosť rozšíriť svoju štartovaciu sadu Dobrodružstvo s Mariom a vytvoriť úplne jedinečné herné úrovne.
  • Model v základnom rozložení meria cez 13 cm na výšku, 25 cm na šírku a 17 cm do hĺbky. Možno ho prestavovať a kombinovať so štartovacím setom a ďalšími rozširujúcimi stavebnicami LEGO® Super Mario ™.
  • Pre túto kreatívne stavebnicu nie sú potrebné žiadne batérie – ožije v kombinácii s LEGO figúrkou Maria zo štartovacieho setu. Súčasťou stavebnice je zrozumiteľný návod, takže deti zvládnu model zostaviť ľavou zadnou.
  • V rámci bezplatnej aplikácie LEGO® Super Mario ™ môžu deti tiež využiť digitálny návod na stavanie a jeho skvelé interaktívne nástroje pre zobrazovanie modelu. Aplikácia navyše slúži ako bezpečná platforma, kde môžu stavitelia zdieľať svoje nápady s ostatnými fanúšikmi. zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na stránkach LEGO.cz/devicechec­k.
  • Zberateľské stavebnice LEGO® Super Mario ™ prinášajú kultové postavičku do reálneho sveta a dávajú všetkým fanúšikom pestrú škálu možností, ako rozširovať, prestavovať, prispôsobovať a vytvárať nové herné výzvy.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy už od roku 1958. Sú robustné, vždy sa perfektne spojí a je jednoduché ich rozpojiť – takže nemusíte mať sily super hviezdy, aby ste sa dali do prestavovanie!
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme takmer všetkými predstaviteľnými spôsobmi, takže si môžete byť istí, že táto kreatívne stavebnice spĺňa tie najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.