LANSINOH Olej organický na masáž hrádze 50ml

Kód produktu: F186367 Dodávateľský kód: 68120

Bežná cena

16,90 €
Cena za 100 ml: 338,00 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

LANSINOH Olej organický na masáž hrádze 50ml

Značka:

Lansinoh Organický olej na masáž hrádze vyživuje pokožku perinea a uľahčuje perineálnu masáž. Je dokázané, že masáž hrádze zvyšuje elasticitu pokožky a pomáha predchádzať natrhnutiu pri pôrode.

Očakávanie bábätka je niečo úžasné. Čím viac sa pôrod blíži, tým viac si kladiete otázku: Ako sa môžem na pôrod čo najlepšie pripraviť? Pôrodné asistentky odporúčajú vykonávanie masáže hrádze od 34. týždňa tehotenstva. Masáž hrádze pomáha pripraviť sa na pôrod fyzicky aj psychicky. Podporuje elasticitu tkaniva hrádze a je dokázané, že pomáha predchádzať natrhnutiu hrádze* pri pôrode. Lansinoh® Organický olej na masáž hrádze bol špeciálne vyvinutý pre použitie na perineu a bol klinicky a gynekologicky testovaný.

Klinicky testovaný – uľahčuje perineálnu masáž, ktorá podporuje elasticitu pokožky a zvyšuje šancu na prirodzený pôrod bez nutnosti nástrihu hrádze.

Jedinečná zmes prírodných ingrediencií vrátane mandľového, jojobového oleja a oleja z pšeničných klíčkov dodáva pokožke jemnosť a pružnosť. Olej bohatý na vitamín E vyživuje a uvoľňuje tkanivo hrádze a pomáha ho pripraviť na pôrod.

Gynekologicky testovaný a špeciálne navrhnutý na použitie pre perineálnu oblasť. Vhodný aj pre citlivú pokožku. Lansinoh Organický olej na masáž hrádze je klimaticky neutrálny produkt. V záujme dosiahnutia klimatickej neutrality produktu sa zaznamenávajú emisie skleníkových plynov, znižuje sa dopad na životné prostredie a podporuje sa certifikovaný environmentálny projekt, ktorý rozumne zabraňuje emisiám skleníkových plynov.

Lansinoh Organický olej na masáž hrádze je vegánsky a neobsahuje žiadne umelé farbivá ani konzervačné látky – po masáži ho nemusíte zmývať.

Pred použitím si prečítajte celý návod na použitie a dôkladne si umyte ruky a ostrihajte nechty. Na začiatku použite 2–3 kvapky oleja a v prípade potreby pridajte viac. Môže sa používať 3–4 krát týždenne od 34. týždňa tehotenstva. Len na vonkajšie použitie.

Návod na použitie: Pred použitím si prečítajte celý návod na použitie a dôkladne si umyte ruky. Na začiatku použite 2–3 kvapky oleja a v prípade potreby pridajte viac. Môže sa používať 3–4 krát týždenne od 34. týždňa tehotenstva.

Zloženie: Slnečnicový olej, jojobový olej, olej z pšeničných klíčkov, sladký mandľový olej, vitamín E

Značka:
Lansinoh
BIO/ECO
nie