LANSINOH HPA® Krém na bradavky lanolínový minis 3x7 ml

Kód produktu: F186375 Dodávateľský kód: 10234

Bežná cena

18,90 €
Cena za 100 ml: 900,00 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

LANSINOH HPA® Krém na bradavky lanolínový minis 3x7 ml

Značka:

Lansinoh HPA lanolín Minis predstavuje praktické balenie ultračistého lanolínu na boľavé bradavky a suchú pokožku.

Lansinoh HPA Lanolín poskytuje úľavu boľavým a popraskaným bradavkám. Poranenú bradavku zacelí a predíde tvorbe chrást. Jednoducho naneste malé množstvo po každom dojčení na bradavku a dvorec a môžete vyraziť.

HPA lanolín je zložený z ultra čistého stupňa lanolínu, ktorý je etického pôvodu (vyrobený v Novom Zélande) a je 100% prírodný bez akýchkoľvek konzervačných látok a prísad. Je prirodzene hypoalergénny a schválený Britskou nadáciou pre alergie, čo znamená, že je bezpečný nielen pre matky, ale aj pre deti, pretože môžete dojčiť svoje dieťa bez nutnosti odstránenia krému.

Náš krém na bradavky, ktorý odporúčajú 2 z 3 mamičiek, má mnoho iných použití. Od hydratačného krému na pery a tvár až po hojenie jaziev po akné a popraskané päty. Mnoho matiek používalo krém aj na hojenie plienkových vyrážok bábätka. Viac informácií o ďalších použitiach nájdete v našom článku tu.

Ak sa použije na boľavé popraskané bradavky, poskytne im dokonalé vlhké prostredie na hojenie rán. Keď sa popraskané tkanivo znovu hydratuje, zahojí sa bez tvorby chrasty alebo kôry. Ako ho použiť? Po každom dojčení naneste krém na bradavky HPA® Lanolin v množstve veľkosti hrášku, aby ste zabezpečili, že vaše bradavky budú chránené a zahoja sa.

Praktické balenie môžete mať vždy po ruke na nočnom stolíku, v prebaľovacej taške, v kabelke alebo domácej lekárničke.

Zloženie: 100% lanolín

Značka:
Lansinoh
BIO/ECO
nie