LANSINOH HPA® Krém na bradavky lanolínový 40 ml

Kód produktu: F086901 Dodávateľský kód: 44302

Bežná cena

18,90 €
Cena za 100 ml: 472,50 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

LANSINOH HPA® Krém na bradavky lanolínový 40 ml

Značka:

Bolestivé bradavky sú bežným problémom vyskytujúcim sa v období dojčenia. Najčastejšou príčinou bolesti je nesprávne prisatie alebo nesprávna poloha bábätka na prsníku. Zatiaľ čo sa venujete odstráneniu príčiny vzniku bolesti, Lansinoh HPA® lanolínový krém na bolestivé bradavky vám pomôže ochrániť a upokojiť vaše bradavky.

Lansinoh HPA® lanolín je zložený z ultra čistého stupňa lanolínu, ktorý sa rafinuje prostredníctvom jedinečného procesu. Tým je garantovaná jeho bezpečnosť pre matku aj jej dieťa. Pred dojčením ho nemusíte zmývať.

100% prírodný HPA lanolínový krém na bolestivé bradavky bez akýchkoľvek konzervačných látok alebo iných prísad je prirodzene hypoalergénny. Je to jediný lanolínový produkt, ktorý získal schvaľovaciu pečať od Britskej nadácie pre alergie (British Allergy Foundation Seal of Approval).

Má široké množstvo iných použití: suché pery, lakte, päty, na hojenie drobných rán, na ochranu detského zadočku a pod.

Lansinoh sa zaviazal vyrábať najbezpečnejší a najčistejší lanolín pre dojčiace maminy. Aby sme tento cieľ dosiahli, náš lanolín získavame etickým spôsobom z nového Zélandu, ktorý je známy pre svoje čisté, želené prostredie. Podporujeme malé farmy a nikdy netestujeme na zvieratách.

Zloženie: 100% lanolín

Značka:
Lansinoh
BIO/ECO
nie