Loading
Loading

LAMAZE Svetluška Freddie

LAMAZE Svetluška Freddie

skladom

Dlhodobo zlacnená cena 15,19 € 18,69 €

Kód: lamaze50267 , EAN: 796714270241 , Značka: Lamaze

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

LAMAZE Svetluška Freddie

Svetluška je najpredávanejšou hračkou od Lamaze. Má mäkké zamatové telíčko, ktoré po zatrasení zacinká. Třepotající sa krídelká vydávajú príjemný šuštiaci zvuk. To všetko spolu s pískátkem stimuluje sluchové orgány. Použitie rôznych pestrofarebných materiálov a kontrastných čiernobielych vzorov pomáha rozvíjať hmat aj zrak.

Charakteristický tvar očí svetlušky využívajúci efekt upútava detskú pozornosť a podporuje rozvoj koncentrácie. Množstvo zábavy potom obstará zrkadlo pre hru „na jukanou“, priviazané hryzátko v tvare lienky alebo zauzlená tykadlá na žuvanie.

 Vďaka novému Lamaze klipu hračku pripevníte na detskú postieľku, či striešku kočíka rovnako ľahko ako napr. na nákupný vozík alebo k prenosnej autosedačke.

Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na to, pre akú vekovú kategóriu sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71 a ASTM F963–96.

Značka Lamaze:

  • hĺbka: 6,66 cm
  • šírka: 26,03 cm
  • výška: 25,4 cm
  • váha: 0,11 kg
  • vhodné pre deti od narodenia

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader