Loading
Loading

LAMAZE Štekajúce šteňa

LAMAZE Štekajúce šteňa

skladom
Bežná cena: 17,89 €
akčná cena: 14,79 €

Kód: lamaze7731 , EAN: 796714270234 , Značka: Lamaze

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

LAMAZE Štekajúce šteňa

Toto štekajúci šteňa je vyrobené z mnohých rôznych materiálov, ktoré stimulujú hmatové receptory. Pestré farby a čiernobiele kontrastné vzory potom napomáhajú rozvíjaniu zraku. Po stlačení ňufáku začne šteňa štekať a funieť.

Elektronický zvukový systém umožňuje až niekoľko sto prehriatiu. Vaše dieťa si tiež obľúbia celú rad šustivých a cinkavých zvukov- uši šuštia, bruško píska, niektoré nohy cinkajú, iné majú v sebe ukryté rôzne tvary pre stimuláciu hmatu.

Keď sa s psíkom zatrasie, začne chrastit. Charakteristický tvar očí s efektom „focal point“ upúta detskú pozornosť a podporuje rozvoj koncentrácie.

Vďaka novému Lamaze klipu hračku ľahko pripevníte na detskú postieľku, kočík či prenosnú autosedačku.

Prevedenie hračky

Hračka je vyrobená z kvalitného velúru. Použité sú len dvoj až trojvrstvové tkaniny s trvanlivou potlačou s dlhou odolnosťou. Farby tak zostávajú stále rovnako intenzívne.

Použitá výplň je vyrobená z najlepších polyesterových vlákien, čo zaisťuje zvýšenú mäkkosť a dlhú životnosť hračiek.

U všetkých hračiek Lamaze, ktoré sa môžu dostať do úst použité PVC.

Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na kategóriu pre ktorú sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71, ASTM F963–96a a slinného testu DIN.

Vlastnosti:

  • hĺbka výrobku: 15,5 cm
  • váha výrobku: 0,15 kg
  • výška výrobku: 34,5 cm
  • šírka výrobku: 23,5 cm
  • vhodné od narodzenia

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader