Loading
Loading

LAMAZE Hudobná húsenica

LAMAZE Hudobná húsenica

nedostupné

Dlhodobo zlacnená cena 20,59 € 23,39 €

Kód: lamaze50286 , EAN: 796714271071 , Značka: Lamaze

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

LAMAZE Hudobná húsenica

Pestrofarebná húsenica vyrobená z jemného zamatu sa stane kamarátkou vášho dieťaťa, ktorá ho bude sprevádzať obdobím jeho rastu. Keď ju počas prvých mesiacov života dieťaťa pripevníte k postieľke, bude Vaše dieťa pozorovať jej žiarivé farby a usmievať sa na jej tvár.

Meter na spodnej strane húsenice umožňuje merať dĺžku dieťaťa do 60 cm. Neskôr, až začne dieťa spoznávať svet pomocou ručičiek, objaví pískatká, hmatky, rolničky aj šuštítka ukrytá v jednotlivých článkoch húsenice.

Pestrofarebné vzory napomáhajú rozvíjaniu zraku. Charakteristický tvar očí húsenice využívajúci efekt upútava detskú pozornosť a podporuje rozvoj koncentrácie.. Po stlačení hlavy húsenice sa prehrá príjemná melódia.

Hračky Lamaze sú testované bez ohľadu na to, pre akú vekovú kategóriu sú určené podľa najprísnejších noriem EN-71 a ASTM F963–96.

Popis:

  • výrobok je na baterky
  • hĺbka: 59,5 cm
  • šírka: 8,5 cm
  • výška: 6,5 cm
  • váha: 0,17 kg
  • vhodné pre deti od narodenia

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inšpiruje zvedavosť detí hravými a vynaliezavými hračkami. Formou hry deti začínajú skúmať a objavovať svoje vrodená nadanie a vy tak môžete oslavovať každý pokrok v ich vývoji. Hračky Lamaze podporujú zdravý rozvoj dieťaťa a urobí z hry radosť pre Vás i Vaše dieťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader