KIDDY Autosedačka Cruiserfix 3 (15-36 kg) Sky Blue

Kód produktu: F141814 Dodávateľský kód: 41523CF197

Značka:

KIDDY Autosedačka Cruiserfix 3 (15-36 kg) Sky Blue

Značka:

Cruiserfix 3 je unikátnou autosedačkou pre deti od 15 do 36 kg (3–12 rokov) s mimoriadnou úrovňou bezpečnosti aj pohodlia. V nezávislom teste ADAC a Stiftung Warentest 2017 získala hodnotenie 1,8 dobrá. Jej bezpečnosť je tak potvrdená tými najpovolanejšími. Prispôsobuje sa rastu dieťaťa a tak zaisťuje správnu pozíciu všetkých ochranných prvkov počas jeho rastu.

Nová úroveň bezpečnosti

V oblasti bezpečnosti nadväzuje Cruiserfix na svojich úspešných predchodcov, ktorí získali v nezávislých testoch niekoľko víťazstiev. Prvá generácia Cruiserfixu zvíťazila v roku 2011 hodnotením 1,7 a jej nasledovník Smartfix v roku 2015 s hodnotením 1,8 podľa novej prísnejšej metodiky. Zlepšená bočná ochrana, unikátny Kiddy Shock Absorber, vylepšené vodiče pásu vozidla a úplne nová Isofixová platforma robia z Cruiserfix 3 autosedačku, ktorá vyhovie najnovšej verzii normy ECE R44 / 04 supplement 10, čo potvrdzujú aj najnovšie testy v roku 2017.

Optimalizovaná geometria bočných plôch

Vďaka novému rozvrhnutiu komponentov bočnej ochrany sa stáva náš vysoko absopčný materiál Honey Comb V2 ešte účinnejším a zachytí maximum kinetickej energie. V prípade bočnej kolízie sú teraz hlavička a ramená chránené tým najlepším spôsobom. Súčasne zostal zachovaný skvelý bočný výhľad dieťaťa.

Nový Kiddy absorbér nárazu

V Cruiserfix 3 sú deti zaistené v autosedačke pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu vozidla. Tento systém bol však vyvinutý pre dospelých. Unikátny bezpečnostný prvok – Kiddy absorbér nárazu – pohlcuje energiu vznikajúcu pri náraze alebo prudkom brzdení a pôsobiacu na trojbodové pásy, preto chráni vaše dieťa.

Nastaviteľná a pohodlná

V období približne 8 rokov, pre ktoré je Cruiserfix 3 určený, sa zmení postava dieťaťa podstatným spôsobom. Preto je dôležité, aby bola autosedačka dostatočne variabilná a rozsah zmeny jej rozmerov musí byť dostatočne veľký. Tým, že rozsah zmeny výšky činí 18 cm a šírky 10 cm, sa Cruiserfix 3 môže prispôsobiť individuálnym rozmerom postavy dieťaťa do výšky, do šírky a dokonca aj do hĺbky podsedáku, ktorý má 5 polôh dĺžky. Všetky potrebné nastavenia sa urobia veľmi ľahko jednym pohybom.

Vodiče pásov vozidlá svoju červenou farbou nielen uľahčujú inštaláciu do vozidla, ale tiež znižujú nebezpečenstvo nesprávnej inštalácie.

Nová znížená Isofixová platforma zabezpečuje nižšie ťažisko a tým aj menší klopný moment. Súčasne je vybavená mechanizmom pre bočný posun. Uľahčuje sa tým jej upínanie do vozidla a znižuje sa tiež prenos síl bočného nárazu na autosedačku i dieťa.

Technické parametre:

  • hmotnosť: 7,6 kg
  • vonkajšie rozmery: výška 65–83 cm, šírka 55 + 64 cm a hĺbka 45–50 cm
  • vnútorné rozmery: šírka pri hlavičke 21 cm, šírka v oblasti ramien 31–41 cm, výška opierky chrbta 37–55 cm, hĺbka podsedáku 37 –42 cm, šírka v oblasti bedier 30 cm
  • rozsah sklonu opierky 90 ° až 115 °
  • typ inštalácie: v smere jazdy

O programe Bezpečná autosedačka Bezpečnosť našich malých používateľov je našou prioritou, a preto Kiddy zaručuje bezplatné členstvo v programe BEZPEČNÁ AUTOSEDAČKA. Vďaka tomuto členstvu vám vymeníme autosedačku, v prípade dopravnej nehody.

Výskum zahŕňajúci dôkladnú analýzu jednotlivých komponentov preukázal, že autosedačky inštalované v autách, ktoré boli účastníkmi nehody alebo dopravnej kolízie, zaznamenávajú mikropoškodenia, ktoré znemožňujú ich ďalšie bezpečné používanie. Túto skutočnosť berieme vážne. Účastník musí požiadať o účasť v Programe do 30 dní od incidentu zaslaním vyplnenej prihlášky dostupnej na https://kiddy.com/…fe-car-seat/. Na získanie novej autosedačky je nutné splniť nasledovné podmienky:

  • Pripravte si dokumenty

Budete potrebovať: doklad o kúpe, policajnú správu z nehody, správu o poškodení vozidla poisťovni a fotodokumentáciu z miesta nehody.

  • Vyplňte formulár

Stačí uviesť svoje kontaktné údaje, informácie o zrážke a o autosedačke, ktorá sa zrážky zúčastnila.

  • Počkajte na kuriéra

Za prepravu autosedačky neplatíte. Po skontrolovaní a schválení žiadosti vám pošleme štítok, ktorý musíte umiestniť na balík pred príchodom kuriéra

Značka:
Kiddy
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy