KIDDY Autosedačka Cruiserfix 3 (15-36 kg) Midnight Black

Kód produktu: F058320 Dodávateľský kód: 41523CF191
 • Farba:

Bežná cena

249,00 €

Zľavnená cena

227,22 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

KIDDY Autosedačka Cruiserfix 3 (15-36 kg) Midnight Black

Značka:

Limitovaná edícia Kiddy Cruiserfix3 je nielen unikátnou autosedačkou pre deti od 15 do 36 kg (3–12 rokov) s mimoriadnou úrovňou bezpečnosti a pohodlia, ale aj výrobkom, ktorý ozdobí interier vášho vozidla. Je vyrobená z aktuálne veľmi módnej a pritom praktickej poťahovej tkaniny.

V nezávislom teste ADAC a Stiftung Warentest 2017 získala hodnotenie 1,8 – dobrá. Jej bezpečnosť je tak potvrdená tými najpovolanejšími. Prispôsobuje sa rastu dieťaťa v 3 smeroch a tak zaisťuje správnu pozíciu všetkých ochranných prvkov počas jeho rastu.

Nová úroveň bezpečnosti:

V oblasti bezpečnosti nadväzuje Cruiserfix na svojich úspešných predchodcov, ktorí získali v nezávislých testoch niekoľko víťazstiev. Prvá generácia Cruiserfixu zvíťazila v roku 2011 hodnotením 1,7 a jej nasledovník Smartfix v roku 2015 s hodnotením 1,8 podľa novej prísnejšej metodiky. Zlepšená bočná ochrana, unikátny Kiddy Shock Absorber, vylepšené vodiče pásu vozidla a úplne nová ISOFIX platforma robia z Cruiserfix 3 autosedačku, ktorá vyhovie najnovšej verzii normy ECE R44/04 Supplement 10.

 • Optimalizovaná geometria bočných plôch – vďaka novému rozvrhnutiu komponentov bočnej ochrany sa stáva náš vysoko absorpčný materiál Honey Comb V2 ešte účinnejším a zachytí maximum kinetickej energie. V prípade bočnej kolízie sú teraz hlavička a ramená chránené tým najlepším spôsobom. Zároveň ostal zachovaný skvelý bočný výhľad dieťaťa.
 • Nový Kiddy absorbér nárazu – v Cruiserfix 3 sú deti zaistené v autosedačke pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu vozidla. Tento systém bol však vyvinutý pre dospelých. Náš unikátny bezpečnostný prvok – Kiddy absorbér nárazu – pohlcuje energiu vznikajúcu pri náraze alebo prudkom brzdení a pôsobiacu na trojbodové pásy, preto chráni vaše dieťa.
 • Vodiče pásov vozidla svojou červenou farbou nielen uľahčujú inštaláciu do vozidla, ale tiež znižujú nebezpečenstvo nesprávnej inštalácie.
 • Nová znížená IsoFixová platforma zabezpečuje nižšie ťažisko a tým aj menší klopný moment. Súčasne je vybavená mechanizmom pre bočný posun. Uľahčuje sa tým jej upínanie do vozidla a tiež znižuje prenos síl bočného nárazu na sedačku i dieťa.

Nastaviteľná a pohodlná:

V priebehu 8 rokov, pre ktoré je Cruiserfix 3 určený, sa zmení postava dieťaťa podstatným spôsobom. Preto je dôležité, aby bola autosedačka dostatočne variabilná a rozsah zmeny jej rozmerov musí byť dostatočne veľký. Tým, že rozsah zmeny výšky činí 18 cm a šírky 10 cm, sa Cruiserfix 3 môže prispôsobiť individuálnym rozmerom postavy dieťaťa do výšky, do šírky a dokonca aj do hĺbky podsedáku, ktorý má 5 polôh dĺžky. Všetky potrebné nastavenia sa vykonajú veľmi ľahko jedným pohybom.

Technické parametre:

 • hmotnosť: 7,6 kg
 • vonkajšie rozmery: výška 65–85 cm, šírka 55–64 cm a hĺbka 49–57 cm
 • vnútorné rozmery: šírka pri hlavičke 21 cm, šírka v oblasti ramien 32–44 cm, výška opierky chrbta 36–55 cm, hĺbka podsedáku 40 –46 cm, šírka v oblasti bedier 30 cm
 • rozsah sklonu opierky 90° až 115°
 • typ inštalácie: v smere jazdy

O programe Bezpečná autosedačka Bezpečnosť našich malých používateľov je našou prioritou, a preto Kiddy zaručuje bezplatné členstvo v programe BEZPEČNÁ AUTOSEDAČKA. Vďaka tomuto členstvu vám vymeníme autosedačku, v prípade dopravnej nehody.

Výskum zahŕňajúci dôkladnú analýzu jednotlivých komponentov preukázal, že autosedačky inštalované v autách, ktoré boli účastníkmi nehody alebo dopravnej kolízie, zaznamenávajú mikropoškodenia, ktoré znemožňujú ich ďalšie bezpečné používanie. Túto skutočnosť berieme vážne. Účastník musí požiadať o účasť v Programe do 30 dní od incidentu zaslaním vyplnenej prihlášky dostupnej na https://kiddy.com/…fe-car-seat/. Na získanie novej autosedačky je nutné splniť nasledovné podmienky:

 • Pripravte si dokumenty

Budete potrebovať: doklad o kúpe, policajnú správu z nehody, správu o poškodení vozidla poisťovni a fotodokumentáciu z miesta nehody.

 • Vyplňte formulár

Stačí uviesť svoje kontaktné údaje, informácie o zrážke a o autosedačke, ktorá sa zrážky zúčastnila.

 • Počkajte na kuriéra

Za prepravu autosedačky neplatíte. Po skontrolovaní a schválení žiadosti vám pošleme štítok, ktorý musíte umiestniť na balík pred príchodom kuriéra

Značka:
Kiddy
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy