JOHNSON'S BABY Bublinková kúpeľ 2 v 1 a umývací gél (500 ml)

JOHNSON'S BABY Bublinková kúpeľ 2 v 1 a umývací gél (500 ml)

skladom
cena: 5,09 €

Kód: johnson33732 , EAN: 3574660670684 , Značka: Johnsons Baby

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

JOHNSON'S BABY Bublinková kúpeľ 2 v 1 a umývací gél (500 ml)

Malé dieťa potrebuje každodennú starostlivosť. Kúpaním býva každodenným rituálom – nielen, že dieťa starostlivo umyjeme, usušíme a ošetríme jeho pokožku po kúpeli, ale kúpanie je predovšetkým zábava.

Teplá voda, vyzlečenie z oblečenia a plienok prináša deťom radosť – môžu sa voľne pohybovať, mávať ručičkami a nožičkami, cakat vodu, smiať sa na svoje okolie. Ak dieťa už sedí, začína si vo vode aj hrať, tým sa predlžuje doba, ktorú strávi vo vani.

Pre hranie mu väčšinou mamička pripraví vhodné hračky, ale deti milujú aj prelievanie vody alebo hrátky s bublinkami, ktoré ich neštípu do očí.

JOHNSON'S Baby Bublinková kúpeľ a umývací gél 2 v 1 je vyvinutá tak, aby vytvárala veľa jemných bublín, ktoré Vaše deti budú milovať. Jemne čistí detskú pokožku, bez toho aby ju vysušovala, a naše unikátne zloženie No more tears je jemné k detským očiam.

Použitie:

  • s množstvom jemných bubliniek
  • zloženie No More Tears nedráždi oči
  • zanecháva príjemný a dlhotrvajúci pocit sviežosti pri kúpaní
  • šetrne čistí detskú pokožku, nevysušuje
  • hypoalergénne, bez alkoholu a mydla
  • vyvinuté tak, aby sa minimalizovalo riziko alergie

Použitie:

Pridajte malé množstvo do napustenej vody a premiešajte rukou tak, aby ste vytvorili bohatú penu. Prípadne naneste malé množstvo na žinku a rozotrite na detskú pokožku. Jemne speňte a potom opláchnite. Ideálne pre každodenné použitie.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader