INGLESINA Avio Lime Športový kočík + adaptéry

INGLESINA Avio Lime Športový kočík + adaptéry Akcia Darček

INGLESINA Avio Lime Športový kočík + adaptéry

skladom

Bežná cena: 549,00 €
akčná cena: 225,69 €

Kód: F013287 , EAN: 8029448046403

INGLESINA Avio Lime, športový kočík + adaptéry

Popis:

Do mesta so všetkými jeho nástrahami. Úzke, ľuďmi preplnené ulice, tesne zaparkované autá, rozkopané chodníky, schody jazdiaci aj klasické, nedostatok času a pritom sa musíte postarať o nákupy, doktormi, vychádzky do parku ao všetko čo potrebujete pre svoju rodinu. Dá sa to zvládnuť s eleganciou. Ak máte Avio. Inovatívna konštrukcia, moderný dizajn a technológie. Avio je krásny a dostupný športový kočík neuveriteľne nabitý funkciami a skvele vybavený už v základe.

Revolučný systém skládání- len jedna ruka a jeden pohyb na otvorenie či zloženie kočíka (patent Inglesina) Spojená rukoväť robí riadenia nielen pohodlným, ale aj jednoduchým s použitím jednej ruky. Spojená rukoväť vybavená vyrovnávacím mechanizmom zvyšuje stabilitu kočíka pri jazde a zjednodušuje ako otváranie tak skladanie kočíka. Piruetová predné kolieska okamžite dosahujú ideálnej pozície pre jazdu vpred alebo vzad a sú vybavené bezpečnostnou poistkou pre jazdu na hrubých povrchoch s automatickou aretáciou. Veľký priemer koliesok a guličkové ložiská znižujú jazdné odpory a tiež nutnú silu na tlačenie kočíka. Zadné kolesá sú vybavené účinnou prepojenú brzdou.

Priestranný košík je homologovaný do 3 kg a držiak na fľaštičku integrovaný do rámu podvozku. Nastaviteľné päťbodové bezpečnostné pásy s nastaviteľný rozdeľovacím popruhom zvyšujúcim pohodlie i bezpečnosť. Polstrovaná sedačka a opierka chrbta s jemnou vložkou. Polstrované popruhy ramen.Čtyři pozície operadla sklápajúci sa až na 170 ° s centrálnym ovládaním. Materiál predného madýlka a plochy pre odpočinok nôh sú z vode odolného materiálu a je ľahký na umytie a údržbu. Predné opierka pre nohy polohovateľná do 3 pozícií (v najvyššej pozícii podložka pre nohy slúži ako stabilizátor pre hlbokú vaničku).

Strieška s tichým chodom je snímateľná súčasne s predným madýlkem. Okienko na strieške umožňuje vidieť dieťa kedykoľvek počas prechádzky. Reflexné materiály zvyšujú viditeľnosť kočíka v noci. Výsuvný šilt na strieške umožňuje extra ochranu proti slnku. Poťah kočíka a strieška sú snímateľné a dajú sa prať v ruke na 30 ° C.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Rozmery, váhy a materiály:
  • Rozmery pri otvorení: výška 109 cm, hĺbka 87 cm, šírka 49,5 cm
  • Rozmery zloženého podvozku: dĺžka 93 cm, hĺbka 48 cm, šírka 32 cm
  • Hmotnosť: 9,5 kg vrátane striešky
  • Materiál kostry: aluminium
  • Materiál vnútorného a vonkajšieho poťahu: nylon

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader