INGENUITY Hojdačka konvertibilná vibrujúca s melódiou Every Season™ Chic Boutique™​ 0m+ do 9 kg

Kód produktu: F182827 Dodávateľský kód: 17104-2

Skladom

Bežná cena

149,95 €

Zľavnená cena

127,46 €
Akcia platí do 19.4.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

INGENUITY Hojdačka konvertibilná vibrujúca s melódiou Every Season™ Chic Boutique™​ 0m+ do 9 kg

Značka:

Váš drobček si zaslúži útulné prostredie, ktoré mu pomôže udržať ho v pokoji. Prenosná hojdačka Ingenuity Every Season Swing 'n Go vyrobená s technológiou Air Flow je jednoduchým riešením typu všetko v jednom, ktoré udrží dieťa v neustálom pohodlí v akomkoľvek prostredí. Prémiová sieťovina podporuje prúdenie vzduchu pre dieťa a extra príjemná jahňacia vlna je 100% prírodná a pochádza z Austrálie. Navyše, 5 rýchlostí hojdania s motorom WhisperQuiet™ poskytuje dieťatku menej rozptyľovania a hluku. Odnímateľná hrazdička vyrobená z dreva z trvalo udržateľného lesa obsahuje odnímateľnú plyšovú postavičku medvedíka Natea a drevený krúžok. Hojdačka hrá jemnú hudbu a upokojujúce zvuky prírody, aby utíšila nervózne chvíle dieťaťa. Vďaka dizajnu SlimFold™ sa hojdačka zloží naplocho pre ľahkú mobilitu a skladovanie a je určená pre deti vo veku 0–9 mesiacov alebo do 9 kg, podľa toho, čo nastane skôr. Prenosná hojdačka Every Season Swing 'n Go je perfektným riešením pre čerstvých rodičov, ktorí chcú mať dieťatko v pohodlí a pokoji po celý rok.

Vlastnosti:

  • Váš drobček si zaslúži útulné prostredie, ktoré mu pomôže udržať ho v pokoji. Prenosná hojdačka Ingenuity Every Season Swing 'n Go vyrobená zo sieťoviny a 100 % prírodnej jahňacej vlny je upokojujúcim riešením, ako udržať dieťa v pohodlí v akomkoľvek prostredí.
  • 3D prémiová sieťovina poskytuje dieťaťu lepšie prúdenie vzduchu a pomáha mu zostať v pohodlí v každom ročnom období. Odnímateľná vložka z prírodnej jahňacej vlny pochádzajúcej z Austrálie.
  • Odnímateľná hrazdička vyrobená z dreva z trvalo udržateľného lesa, obsahuje odnímateľnú plyšovú postavičku medvedíka Natea a drevený krúžok.
  • Obsahuje 5 rýchlostí hojdania, 8 melódií a 3 zvuky prírody s motorom WhisperQuiet™, ktorý je prakticky nehlučný a zabaví dieťa. Vyžaduje 3 C batérie (nie sú súčasťou balenia).
  • Hojdačka je navrhnutá so SlimFold™ pre ľahkú mobilitu a skladovanie; vyrobené pre deti vo veku 0–9 mesiacov alebo do 9 kg, podľa toho, čo nastane skôr; napájaná USB káblom.

Rozmery (V x Š x D): 65,02 × 54,61 × 7­8,99 cm

Značka:
Ingenuity
Vek
od narodenia
Materiál
kov, látka