INGENUITY Deka na hranie Sun Valley™ 0m+

Kód produktu: F182820 Dodávateľský kód: 13122-3

Skladom

Bežná cena

59,95 €

Zľavnená cena

50,96 €
Akcia platí do 19.4.2024
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

INGENUITY Deka na hranie Sun Valley™ 0m+

Značka:

Prírodou inšpirovaná deka na hranie od Ingenuity Sun Valley Wooden Toy Arch & Play Mat so skladacou drevenou hrazdičkou s rámom v tvare písmena A, ktorú možno ľahko doma zložiť alebo si ju vziať na cesty. Drevená hrazdička sa dodáva s 3 vývojovými hračkami na C-krúžku: plyšová dúha so zvonkohrou, mimoriadne roztomilý sloník Van s farebnými štítkami a slniečko – zrkadlo z mäkkej látky pre sebaobjavovanie. Textúry a zvuky priložených hračiek podporujú sluchové, zrakové a hmatové schopnosti dieťaťa. Táto hracia deka, navrhnutá s rodovo neutrálnou upokojujúcou farebnou paletou, ktorá sa hodí do vašej štýlovej domácnosti, predstavuje spojenie komfortu a bezpečnosti od Ingenuity Sun Valley Collection. Máte málo času na upratovanie? Žiaden problém. Hraciu podložku je možné prať v práčke a hračky sa ľahko utierajú vlhkou handričkou. Táto hracia deka je ideálna pre najmenších vo veku 0–36 mesiacov, ktorí chcú mať bezpečné miesto na hranie pod dohľadom rodičov.

Vlastnosti:

  • Deka na hranie s drevenou hrazdičkou Arch & Play Mat od Ingenuity Sun. Skladacia drevená hrazdička s A-rámom sa dá ľahko zložiť alebo zobrať na cesty.
  • Hrazdička sa dodáva s 3 hračkami na C-krúžku: plyšová dúha so zvonkohrou, sloník Van s farebnými štítkami a slnko – zrkadlo z mäkkej látky pre sebaobjavovanie.
  • Textúry a zvuky priložených hračiek podporujú sluchové, zrakové a hmatové schopnosti dieťaťa.
  • Navrhnuté v neutrálnych farbách, ktoré sa hodia k vášmu elegantnému interiéru! Táto podložka je súčasťou pokojného spojenia pohodlia a bezpečnosti od Ingenuity Sun Valley Collection.
  • Máte málo času na upratovanie? Žiaden problém. Podložku je možné prať v práčke a hračky sa ľahko utierajú.
  • Pre deti vo veku 0–36 mesiacov.

Rozmery (V x Š x D): 46,99 × 81,28 × 8­1,28 cm

Značka:
Ingenuity
Vek
od narodenia
Materiál
drevo, látka