INCABABY Hojdačka detská Babyswing 0m + Wild Horse FW + pružina + hák do hojdačky

Kód produktu: F157277 Dodávateľský kód: VP-F157277

Značka:

INCABABY Hojdačka detská Babyswing 0m + Wild Horse FW + pružina + hák do hojdačky

Značka:

Set obsahuje hojdačku Babyswing vrátane háku a pružiny..

Incababy Babyswing je produkt založený na tisícročných skúsenostiach a tradícii, vyhotovený v štýlovom modernom dizajne. Hojdačka poskytuje pokojný a bezpečný odpočinok pre bábätká, chráni ich a objíma mäkkými materiálmi ako kolíska. Hojdačka Babyswing pomáha pri uspaní vášho dieťaťa a to v tých najnepokojnejších dňoch, keď sa mu prerezávajú zúbky alebo má koliku. Jemný pohyb pripomína dieťatku kolísanie v náručí. Zároveň hojdačka a jej kreatívne príslušenstvo poskytujú aj bezstarostnú zábavu.

Vlastnosti:

 • Detskú hojdačku Incababy môžu používať deti od 0 do 3 rokov s hmotnosťou do 20 kg, dokonca aj novorodenci!
 • Na základe skúšobného protokolu TÜV Rheinland dosahuje nosnosť hojdačky 200 kg!
 • Pri výrobe boli použité prírodné materiály vhodné pre deti.
 • Zloženie a použitie hojdačky je naozaj jednoduché.
 • K hojdačke odporúčame dokúpiť hojdaciu pružinu Incababy, vďaka ktorej môžete jemným hojdaním bábätko uspať, potrebné je dokúpiť hák na zavesenie hojdačky alebo stojan na hojdačku.
 • Hojdačka Babyswing má tiež pozitívny vplyv aj na rozvoj vášho bábätka, väčšie deti môžu rozvíjať svoje svaly v sede a prestrčiť si nôžky cez otvory a zabaviť sa hopsaním. Hojdanie má významnú úlohu pri rozvíjaní koordinácii a pri rozvoji jemnej motoriky a myslení dieťaťa, hojdanie uľahčuje procesy myslenia a tiež urýchľuje tendenciu k reakcii.
 • Hojdačka je multifunkčná, pri pripojení voliteľnej pružiny sa dieťa môže hojdať hore a dole a dokonca aj do strán, zároveň ju možno používať v polohe ležmo ale aj v sede, či už na odpočinok alebo hranie.
 • Hojdačka je tiež vybavená aj bezpečnostným pásom na ochranu a väčšie bezpečie dieťaťa.
 • Vďaka modernému minimalistickému dizajnu sa bude výborne hodiť do každého interiéru.
 • Čistenie hojdačky je veľmi jednoduché, textilné časti je možné vyprať v práčke (30 stupňov), drevené časti možno vyčistiť suchou handričkou alebo extra jemným brusným papierom.

Materiál:

 • Tyče / laty z prírodného masívneho bukového dreva
 • Textilné časti: 100% bavlna, prateľné vonkajšie a vnútorné textílie, certifikácia Oeko-tex triedy 1, špeciálne pre deti vo veku 0 až 3 roky.
 • Odolné lano s hladkým povrchom s hrúbkou 10 mm s nastaviteľnou výškou.

Rozmery hojdačky: 70 cm (dĺžka) x 45 cm (šírka)

Pružina

Špeciálna pozinkovaná pružina hojdačky Incababy s jedinečným tvarom a s nosnosťou 20 kg!

Detská hojdačka Incababy celkom ožíva vďaka hojdacej pružine a umožňuje hojdačke pohybovať sa všetkými smermi. Je nevyhnutným príslušenstvom hojdačky: môžete ju použiť buď na jemné hojdanie bábätka na spanie, alebo môžu staršie deti hojdaním a pohupovaním samé posilňovať svoj svalový systém a rozvíjať svoje schopnosti.

Ide o osvedčený spoľahlivý výrobok vybavený bezpečnostným oceľovým lankom a závitovým článkom reťaze na rýchle a bezpečné upevnenie.

Napriek bezpečnostnému drôtu sa v záujme predchádzania občasnému predĺženiu a únave kovu odporúča vymeniť pružinu každých 6 mesiacov.

Rozmery pružiny:

Výška: ~22 cm; priemer: ~3 cm.

https://www.youtube.com/watch?…