GOOD GOUT Mini bagetky s rozmarínom a syrom 3x70g

Kód produktu: F113208 Dodávateľský kód: VP-F113208

Skladom

Bežná cena

17,40 €
Cena za 100 g: 8,29 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

GOOD GOUT Mini bagetky s rozmarínom a syrom 3x70g

Značka:

Tyhle francúzskej mini bagetky sú sestrami bagetiek s paradajkami. Pre detské labužníkov, ktorí radi skúšajú niečo neobvyklé, je tentoraz bio celozrnná múka zmiešaná s kvapkou extra panenského olivového oleja obohatená bio syrom a prevoňaná rozmarínom. Šmrnc bagetkám rovnako ako v prípade bagetiek s paradajkami dodáva to správne množstvo agenta menom kvasnice.

Určené od ukončeného 12. mesiaca, na chrumkanie. Potravina pre zvláštnu výživu – potravina pre obilnú výživu dojčiat a malých detí. Pečené.

Zloženie: 77 % bio celozrnná múka PŠENIČNÁ, 9,9 % bio extra panenský olivový olej, 9,2 % bio SYR, 1,5 %, bio rozmarín, kvasnice, bio PŠENIČNÝ glutén, vitamin B1. Obsahuje GLUTÉN. Obsahuje LAKTÓZU. Môže obsahovať stopy SEZAMOVÝCH SEMIENOK a SÓJE. Alergény sú označené VEĽKÝM PÍSMOM.

Výživové údaje na 100 g: energia 1870 kJ / 445 kcal, tuky 15 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 3,7 g, sacharidy 63 g, z toho cukry 1,3 g, vláknina 3,8 g, bielkoviny 13 g, soľ 0,18 g (obsah soli je daný prirodzene sa vyskytujúcim sodíkom v surovinách), sodík 0,07 g, vitamín B1 0,8 mg.

Skladovanie: Po použití obal opatrne uzavrite. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu svetla a tepla. Pre zdravie dieťaťa dodržujte návod na prípravu a zaobchádzanie s výrobkom.

Upozornenie: Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru. Nebezpečenstvo vdýchnutia výrobku. Je vaše dieťa pripravené na chrumkanie? Aj keď dieťa o niekoľko centimetrov vyrástlo, neznamená to, že je schopné jesť ako dospelý! Odporúčame vám, aby ste mu dali mini bagetky, iba ak už vie sedieť na vysokej detskej stoličke, je zvyknuté jesť chlieb a jedlá obsahujúce kúsky a má aspoň dva zuby. Je tiež nevyhnutné, aby vaše dieťa sedelo vzpriamene a bolo počas jedla pod neustálym dohľadom dospelého.

Potravina pre zvláštnu výživu.

Dodávateľ: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Malá Chuchle, 159 00 Praha 5. Výrobca: BBB – 23 rue Balzac – 75406, Paris Cedex. Hmotnosť: 70 g. Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Krajina pôvodu: Vyrobené v Taliansku.

Značka:
Good Gout
Vek
od 11. mesiaca
BIO
áno
Bez lepku
Bez cukru
áno