GOOD GOUT BIO Zvieratká citrónové 80 g

Kód produktu: F141800 Dodávateľský kód: 11770

Skladom

Bežná cena

5,80 €

Zľavnená cena

5,28 €
Cena za 100 g: 6,60 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

GOOD GOUT BIO Zvieratká citrónové 80 g

Značka:

Všetky ekologické zvieratá dobrého Good v tvare ohrozených zvierat sú vhodné pre malé ručičky vašich detí. Ide najmä o prvé detské sušienky k jedlu, práve keď rastú zúbky, zvyčajne medzi 10. a 12. mesiacom. A rovnako tak v Good Gout predstavujeme príchute , bez toho aby si vaše deti zvykali na príliš sladké chute. Všetky sušienky sú 100 % bio, samozrejme! Porciované sušienky vo vrecúšku po 5. sušienkach sa krásne zmestia aj do kabelky.

Určené od ukončeného 10. mesiaca, na žuvanie. Potravina pre osobitné výživové účely – potravina pre obilnú výživu dojčiat a malých detí. Pečené.

Zloženie: 65,6 % bio pšeničná MÚKA (glutén), 23,1 % bio koncentrát hroznovej šťavy, 10,7 % bio slnečnicový olej, 0,5 % kypriace látky: hydrogénuhličitan sodný (E500ii), 0,1 % esenciálny olej z bio citróna, vitamín B1. Obsahuje glutén. Môže obsahovať stopy ORECHOV (lieskové orechy, mandle) a VAJEC.

Alergény sú vyznačené VEĽKÝM PÍSMOM.

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste. Po otvorení spotrebujte do 5 dní. Pre zdravie dieťaťa dodržujte návod na prípravu a zaobchádzanie s výrobkom.

Upozornenie: Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru. Nebezpečenstvo vdýchnutia výrobku. Je vaše dieťa pripravené na chrumkanie? Aj keď dieťa o niekoľko centimetrov povyrástlo, neznamená to, že je schopné jesť ako dospelý! Odporúčame vám, aby ste mu dali banánové vankúšiky, iba ak už vie sedieť na vysokej detskej stoličke, je zvyknuté jesť chlieb a jedlá obsahujúce kúsky a má aspoň dva zuby. Je tiež nevyhnutné, aby vaše dieťa sedelo vzpriamene a bolo počas jedla pod neustálym dohľadom dospelého.

Potravina pre osobitné výživové účely.

Dodávateľ: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Malá Chuchle, 159 00 Praha 5. Výrobca: BBB – 23 rue Balzac – 75406, Paris Cedex. Hmotnosť: 80 g (4×20g). Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Krajina pôvodu: Vyrobené v Nemecku.

Značka:
Good Gout
Vek
od 11. mesiaca
BIO
áno
Bez lepku
Bez cukru
áno