GOOD GOUT BIO Mangové vankúšiky 50 g

Kód produktu: F113182 Dodávateľský kód: 27975

Skladom

Bežná cena

5,22 €
Cena za 100 g: 10,44 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

GOOD GOUT BIO Mangové vankúšiky 50 g

Značka:

Malé chrumkavé vankúšiky … To je vynikajúca zmes obilnín a strukovín, ktorým dodáva šmrnc štipka sušeného mlieka. O príchuť a sladkosť v ústach sa stará vyzreté mango. Toho je vo vankúšikoch len toľko, aby cukor v ňom obsiahnutý neškodil. Zloženie vankúšikov je ľahké a rovnako jednoduché ako by ste si na lahodný krajec chleba položili práve odtrhnuté mango!

Detská výživa od ukončeného 8. mesiaca. Potravina pre osobitné výživové účely – potravina pre obilnú výživu dojčiat a malých detí. Multicereálne sušienky pre deti. Pufované. Pečené.

Zloženie: 66,5 % bio ryžová múka, 10 % bio cícerová múka, 7,5 % bio sušené plnotučné MLIEKO, 5 % bio quinoová múka, 5 % bio pohánková múka, 3 % bio mangový prášok, 3 % bio prírodná mangová aróma, vitamín B1. Bezgluténový. Obsahuje laktózu. Môže obsahovať stopy SÓJE, MLIEKA a SEZAMU.

Alergény sú označené VEĽKÝM PÍSMOM.

Výživové údaje na 100 g: energia 1568 kJ / 370 kcal, tuk 3,2 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,6 g, sacharidy 72 g, z toho cukry 4,6 g, vláknina 4 g, bielkoviny 11,0 g , soľ 0,07 g (obsah soli je daný prirodzene sa vyskytujúcim sodíkom v surovinách), sodík 0,03 g, vitamín B1 1,9 mg.

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste bez zápachov. Balené v ochrannej atmosfére. Po otvorení čo najskôr spotrebujte. Pre zdravie dieťaťa dodržujte návod na prípravu a zaobchádzanie s výrobkom.

Upozornenie: Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru. Nebezpečenstvo vdýchnutia výrobku. Je vaše dieťa pripravené na chrumkanie? Aj keď dieťa o niekoľko centimetrov vyrástlo, neznamená to, že je schopné jesť ako dospelý! Odporúčame vám, aby ste mu dali mangové vankúšiky, iba ak už vie sedieť na vysokej detskej stoličke, je zvyknuté jesť chlieb a jedlá obsahujúce kúsky a má aspoň dva zuby. Je tiež nevyhnutné, aby vaše dieťa sedelo vzpriamene a bolo počas jedla pod neustálym dohľadom dospelého.

Potravina pre osobitné výživové účely.

Dodávateľ: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, Malá Chuchle, 159 00 Praha 5. Výrobca: BBB – 23 rue Balzac – 75406, Paris Cedex. Hmotnosť: 50 g. Výrobok ekologického poľnohospodárstva. Krajina pôvodu: Vyrobené v Taliansku.

Značka:
Good Gout
Vek
od 9. mesiaca
BIO
áno
Bez lepku
Bez cukru
áno