Granule veľké pre šteniatka Finest biela ryba so zemiakmi 6kg, 2m+

Kód produktu: F162189 Dodávateľský kód: PFC801R

Skladom

Bežná cena

44,90 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

Granule veľké pre šteniatka Finest biela ryba so zemiakmi 6kg, 2m+

Značka:

Pomáhať šteniatkam prosperovať v prvých mesiacoch života je neuveriteľne dôležité. Kŕmenie výživným a chutným jedlom, ktoré si užívajú, je uspokojujúce a skutočne dôležité, aby sa zabezpečilo, že dostanú potrebné bielkoviny, minerály a životne dôležité vitamíny. Granule pre šteniatka sú vyrobené zo sezónnych odrôd bielych rýb ulovených v bohatých loviskách severného Atlantiku. Biela ryba obsahuje prirodzene prospešné omega 3 mastné kyseliny, ktoré majú mnoho výhod vrátane podpory vývoja mozgu a zdravia očí a srdca. Toto krmivo nielen skvele chutí, ale je to i kompletné, vyvážené krmivo, ktoré je ideálne pre zdravé, energické šteniatka.

Vlastnosti:

  • Receptúra bez pridaných obilnín,
  • Obsahuje prirodzene prospešné omega 3 mastné kyseliny,
  • Bez obsahu hovädzieho, bravčového alebo jahňacieho mäsa – vhodné pre psov s intoleranciou,
  • S pridanými esenciálnymi tukmi, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý mozog, očí a srdce.

Zloženie: biela ryba (27%), zemiaky (20%), hrachový škrob, lososová múčka (16%), lososový olej (10%), repná dužina, pivovarské kvasnice, slnečnicový olej, minerály.

Doplnkové látky (na kg): Vitamíny: Vitamín A (retinylacetát) 22 500 IU, Vitamín D3 900 IU, Vitamín E (all-rac-alfa-tokoferolacetát) 700 IU, Taurín 1 g. Stopové prvky: Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 1,6 mg. Antioxidanty: Stabilizované extraktmi bohatými na tokoferol. Analytické zložky: Hrubý proteín 30 %, obsah tuku 14 %, popol 7 %, hrubá vláknina 2,3 %, omega 3 tuky 2,3 %.

Pri kŕmení vždy dohliadajte na svojho psa. Nezabúdajte, aby ste mali pre šteniatko vždy k dispozícii čistú a čerstvú vodu.

Značka:
FISH4DOGS