Granule malé pre šteniatka Superior losos so zemiakmi 1,5 kg

Kód produktu: F187236 Dodávateľský kód: PSC687

Skladom

Bežná cena

16,90 €
Cena za 100 g: 1,13 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

Granule malé pre šteniatka Superior losos so zemiakmi 1,5 kg

Značka:

Granule pre šteniatka z lososa, zemiakov a hrachu s 30 % obsahom bielkovín na ich podporu rastu a vývoja.

Omega 3 pochádzajúce z morských rýb sú ideálnym krmivom pre šteňatá, pričom omega 3 sú dôležité pre udržanie zdravia srsti a kože, vývoj kĺbov a podporu vývoja mozgu a napomáhajú tvorbe nervov a celistvosti kože v počiatočných fázach vývoja.

Granule sú ďalej obohatené o mušle zelenoúste, ktoré sú zdrojom látok na zlepšenie stavu kĺbov – glukozamínu a chondroitínu; prebiotickú vlákninu z múčky z nórskych morských rias na zlepšenie zdravia tráviaceho traktu a spirulinu, ktorá je bohatým zdrojom antioxidantu vitamínu A, podporuje zrak, rast kostí a imunitný systém.

Krmivo Fish4Dogs neobsahuje obilniny a ako sacharidy sa v ňom používajú zemiaky a hrach, čím sa zabezpečuje vyvážený GI a menšia pravdepodobnosť vzniku citlivosti na diétu.

Granule obsahujú kril pochádzajúci z udržateľných zdrojov, ekologicky zbieraný v rybárskych revíroch s certifikátom MSC, ktorý získal hodnotenie „A“ od organizácie Sustainable Fisheries Partnership.

Analytické zložky: Hrubé bielkoviny 30 %, obsah tuku 16 %, hrubý popol 7 %, hrubá vláknina 2,3 %, omega 3 tuky 2,3 %.

Zloženie: Losos (26 %), lososová múčka (23 %), zemiaky (18 %), hrachový škrob (17 %), lososový olej (9 %), digestát z lososa (1,8 %), slnečnicový olej, múčka z krilu (0,9 %), hrachová vláknina, výťažok z kvasníc, minerálne látky, sladový výťažok, múčka z morských rias, riasy (176 mg/kg), výťažok zo zelenoústej mušle (440 mg/kg), spirulina (88 mg/kg)

Prísady (na kg): Vitamíny: Vitamín A 24 750 IU; vitamín D3 1 980 IU, vitamín E 770 IU Stopové prvky: chelát zinku v hydráte aminokyselín 660 mg; chelát medi v hydráte aminokyselín 33 mg; jodičnan vápenatý bezvodý 2,8 mg, antioxidanty (stabilizované výťažkami bohatými na tokoferol)

Značka:
FISH4DOGS