FIRST BIKE Odrážadlo Street Violet

Kód produktu: F022186

FIRST BIKE Odrážadlo Street Violet

PRVÉ KOLO? FIRST BIKE!

Kovové alebo drevené odrážadlo? Nechali by ste ich vonku na daždi?

Povedali sme si NIE!

Pretože kov a drevo jednoducho nedosahuje parametrov moderných kompozitných materiálov.

ODRÁŽADLO, ktorá nepozná kompromis

Najlepší spôsob, ako dieťa naučiť jazdiť na bicykli. Behom chvíľky sa naučí držať rovnováhu. Bez námahy zvládne dlhé trasy a vybehne každý kopček.

  • Nafukovacie pneumatiky s jemnejším vzorom

(Ako na trekové bicykli)

  • Integrovaná ručná brzda SafetyStop

Vlastnosti:

Vysoko odolný, pevný a zároveň pružný high-tech kompozitný rám, ktorý absorbuje nerovnosti terénu a chráni detskú chrbticu pred otrasmi ČASOVO NEOBMEDZENÁ ZÁRUKA NA RÁM A VIDLICU 5 ROKOV ZÁRUKA NA INÉ ČASTI Víťaz mnohých prestížnych cien v Európe a v USA Najbezpečnejšie odrážadlo na trhu Vhod pre deti vo veku 22 mesiacov – 5 rokov Schovanábubno­vábrzda zadného kolesa (nie obyčajná čeľusťová) Špičkové nafukovaciepne­umatikyod Schwalbe Riadidlása nepretočia a pomáhajú držať smer Špeciálne ergonomicky prehĺbenésedlo, z ktorého deti neschádzajú Výšku sedla upravíte okamžite, bez náradia Voliteľný znižovacíadaptér- pre deti od 22 mesiacov do 2,5 roka Najnižšiapoloha sedla: 30,5 cm (s adaptérom) Najvyššiapoloha sedla: 44,5 cm Bez ostrých hrána vystupujúcich skrutiek Púhych3,9 kga to aj s bubnovou brzdou! Maximálna nosnosť 35 kg Reflexné samolepky na zvýšenie bezpečnosti Bezpečnostné gripy na riadidlách Zapuzdrená priemyselné ložiská bez nutnosti údržby

Vychytávky:

HIGH-TECH RÁM:

Rám je vyrobený zo sklolaminátového polyamidu. Vysoko odolný, ľahký, pevný a zároveň pružný. Absorbuje nerovnosti terénu a chráni detskú chrbticu pred otrasmi. Doživotná záruka na rám.

JEMNÁ RUČNÁ BRZDA:

Jemná ručná brzda, ktorej páčka je tvarovaná pre drobné detské pršteky. Vzdialenosť páčky je možné prispôsobiť podľa potreby.

ZADNÝ bubnové brzdy

Bubnová brzda so sklokeramickou vložkou je dômyselne ukrytá a zaisťuje bezpečné a intenzívne brzdenie za akéhokoľvek počasia.

RIADIDLÁ SE nepretočte

Vidlica s obmedzeným rozsahom otáčania – riadítka sa nikdy nepretočíia.

„KONSKÉ“ SEDLO

Pohodlné sedadlo pripomínajúce „konské“ sedlo – ktorého konkávny tvar drží dieťa v optimálnej polohe, dieťa z neho neschádza. Plynule nastaviteľné sedlo podľa aktuálnej výšky dieťaťa a to bez akéhokoľvek náradia! Najnižšia poloha sedla 34,5cm (s adaptérom 30,5cm) Najvyššia poloha sedla 44,5cm

Znižovací ADAPTÉR

Znižuje výšku sedla o 4cm. Vďaka adaptéru môžu na modeloch s nafukovacími pneu jazdiť deti od 87cm telesnej výšky. Najnižšia ploha sedla s adaptérom je 30,5cm. Možno ho ľahko namontovať na zadné koleso kteréhokokoliv modelu.

PNEUMATIKY Schwalbe

Špičkové nafukovacie pneumatiky od Schwlabe.

Model Street: nafukovacie pneumatiky s jemnejším vzorom (ako na trekové bicykli), vhodné do mesta, parkov, spevnené cesty. Model Cross: nafukovacie pneumatiky s hrubším vzorom, vhodné pre off-road terén. Model Racing / Limited: nafukovacie tzv. Balónové pneumatiky Big Apple poskytujú max. Komfort vďaka pasívnemu odpruženia a majú menší valivý odpor. Vhodné do akéhokoľvek terénu.

Reflexné samolepky – BEZPEČNOSTNÁ grip – BLATNÍKY – bezúdržbové ložiská