Himalájska tyčka L

Kód produktu: F166095 Dodávateľský kód: HYC_L

Skladom

Bežná cena

11,99 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

Himalájska tyčka L

Značka:

Himalájske tyčinky zo syra pre psov sú tvrdé, zdravé a prirodzené. Pomáhajú sa starať o dentálnu hygienu vášho psa a odstraňujú prebytočný zubný kameň. Zdravá pochúťka pre všetkých psov. Ľahko stráviteľná bez obsahu laktózy.

Himalájske syry sa vyrábajú z mlieka himalájskych kráv, a podrobujú sa dlhému a starostlivému spracovaniu.

Mlieko sa najprv hodinu varí, aby sa z neho odstránil všetok tuk a pasterizovalo sa. Potom sa doň pridá trochu soli a limetkovej šťavy (spolu len 0,01 %) na zrážanie. Ďalším krokom je lisovanie počas 2 – 3 dní, aby sa syr zbavil vlhkosti. Tieto bloky syra sa nakrájajú na primerane veľké kusy a sušia sa v udiarni až 20 – 30 dní, aby stvrdli a získali jemnú, dymovú chuť.

Výhody žuvania himalájskych tyčiniek:

  • Prírodné! Vyrobené z mlieka (99,99 %) so soľou a limetkovou šťavou. Mlieko použité pri výrobe pochádza od voľne chovaných himalájskych kráv.
  • Zdravé! Bez konzervačných látok, lepku a laktózy. Obsahuje vitamín D a D2, vitamín E, vitamín A a fosfor, vápnik, sodík, draslík, zinok a železo!
  • Ľahko stráviteľné! Vďaka obsahu prírodných bielkovín sú žuvacie tyčinky pre psov veľmi ľahko stráviteľné.
  • Zdravie zubov! Tvrdosť žuvacích tyčiniek pomáha čistiť zuby počas žuvania, čím sa znižuje množstvo zubného povlaku a kameňa.
  • Od šteniat až po veľké psy! Vhodné pre každého psa bez ohľadu na vek, veľkosť alebo plemeno.