EXP: 31.10.2024 PLASMON Nutri-mune 2 pokračovacie mlieko 2x350 g, 6m+

Kód produktu: B001999 Dodávateľský kód: B001999

Skladom

Bežná cena

14,70 €
Cena za 100 g: 2,10 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

EXP: 31.10.2024 PLASMON Nutri-mune 2 pokračovacie mlieko 2x350 g, 6m+

Značka:

Outlet – poškodená krabica, stav viď foto Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Plasmon Nutrimune 2 dojčenské mlieko od 6 do 12 mesiacov vyrobené z čiastočne odstredeného mlieka. Na výrobu dojčenského mlieka Plasmon používame výlučne talianske mlieko z oblasti Pianura Padana, ktoré preberáme do 24 hodín po nadojení. Dbáme aj na správnu výživu našich kráv, ktoré sú kŕmené len vyváženou rastlinnou stravou. Všetky zložky majú vysledovateľný pôvod a podliehajú veľmi prísnej kontrole kvality, aby ste v našich výrobkoch našli len to najlepšie pre vaše dieťa. Mlieko Plasmon Nutrimune obsahuje jedinečné fermentované mlieko s Lactobacillus paracasei CBA L74 a vitamíny A, C a D, ktoré preukázateľne posilňujú imunitný systém.

Príprava:

 1. Dôkladne si umyte a osušte ruky. Pred použitím sterilizujte dojčenské fľaše, cumlík a krúžkovú maticu.
 2. Prevarte a nalejte do fľaše potrebné množstvo horúcej vody s teplotou 70 °C.
 3. Dodanú odmerku naplňte vyrovnaním prebytočného prášku čepeľou umytého a sterilizované­ho noža.
 4. Do fľaše nalejte uvedené množstvo z odmerky.
 5. Uzavrite fľašu a pretrepte ju.
 6. Pred podaním dieťaťu skontrolujte teplotu mlieka na chrbte ruky. Teplota mlieka nesmie byť vyššia ako 37/40 °C.
 7. Po použití vložte odmerku späť do škatule a uistite sa, že je čistá a suchá.

Vždy pripravte len jednu porciu a použite ju ihneď po príprave. Zvyšné mlieko opätovne nepoužívajte. Používajte len odmerku, ktorá je súčasťou balenia, a vždy starostlivo dodržiavajte pokyny na prípravu. Postupujte podľa pokynov pediatra, aby ste posúdili počet kŕmení, ktoré sa majú dieťaťu počas dňa ponúknuť, a odporúčané množstvo mlieka na každé kŕmenie.

Skladovanie: Po použití obal starostlivo uzavrite a skladujte na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla (nie v chladničke). Výrobok by sa mal spotrebovať do 3 týždňov od otvorenia balenia. Nesprávna príprava a skladovanie môžu spôsobiť ochorenie alebo ohrozenie zdravia dojčiat. Dôkladne postupujte podľa pokynov.

Plasmon podporuje dojčenie. Materské mlieko je ideálnou stravou pre dojčatá a Svetová zdravotnícka organizácia ho odporúča ako výlučnú stravu do 6. mesiaca života a ako mliečnu zložku vyváženej stravy po prvom roku života. Ak dojčenie nie je možné, vždy sa poraďte so svojím pediatrom o možnostiach výživy. Plasmon Nutrimune 2 dojčenské mlieko sa má používať len na odporúčanie pediatra.

Zloženie: Mlieko s 3,2 % tuku (59 %), sušená demineralizovaná srvátka, maltodextrín, rastlinné oleje (slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, repkový, slnečnicový, kokosový, sekvestrant: kyselina citrónová), laktóza z mlieka, galaktooligosacha­ridy z mlieka, sušené fermentované odstredené mlieko s Lactobacillus paracasei CBA L74 (2. 5 %), minerálne soli (citrát sodný, dvojsýtny fosforečnan vápenatý, citrát draselný, chlorid draselný, chlorid horečnatý, uhličitan vápenatý, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, síran mangánatý, jodid draselný, seleničitan sodný), srvátkové bielkoviny bohaté na alfa-laktalbumín, DHA (olej získaný z mikroriasy Schizochytrium sp. ), vitamíny (vitamín C, vitamín E, kyselina pantoténová, niacín, riboflavín, tiamín, vitamín A, vitamín B6, kyselina listová, vitamín K, biotín, vitamín D, vitamín B12), inozitol, emulgátor: Sójový lecitín; nukleotidy (cytidín 5'-monofosfát, adenozín 5'-monofosfát, uridín 5'-monofosfát, inozín 5'-monofosfát, guanozín 5'-monofosfát). Alergény nájdete v zložkách vyznačených tučným písmom.

 • Vyrobené v Taliansku z talianskeho mlieka podľa prísnych noriem
 • Obsahuje jedinečné fermentované mlieko s Lactobacillus paracasei CBA L74 a vitamíny A, C a D pre správny vývoj imunitného systému
 • Vysledovateľný pôvod všetkých zložiek
 • Takmer 120 rokov skúseností s vývojom detskej výživy
 • Od 6 do 12 mesiacov