EXP: 30.9.2023 PLASMON Nutri-uno 1 počiatočné mlieko 2x350 g, 0m+

Kód produktu: B001995 Dodávateľský kód: B001995

Skladom

Bežná cena

3,00 €
Cena za 100 g: 0,43 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

EXP: 30.9.2023 PLASMON Nutri-uno 1 počiatočné mlieko 2x350 g, 0m+

Značka:

Outlet – poškodená krabica, stav viď foto Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®. Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Pri výrobe všetkých našich produktov používame len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi starostlivou kontrolou kvality.Preto v homogenizovanom príkrme Plasmon z lososa a zemiakov nájdete len ručne spracované rybie mäso z gréckych vôd mierneho pásma. Preto v homogenizovanom príkrme Plasmon s lososom a zemiakmi nájdete len ručne spracované rybie mäso z írskych brehov. Je pripravená podľa 100 % prírodnej receptúry, aby dokonale zodpovedala výživovým potrebám vášho dieťaťa. Je zdrojom kvalitných bielkovín a omega 3 mastných kyselín, ktoré sú dôležité pre vývoj nervového systému. Je to ideálna voľba na spestrenie stravy vášho dieťaťa, aby si zvyklo na jemnú chuť rýb. Neobsahuje pridanú soľ, škrob, farbivá ani konzervačné látky. Vhodné od 6 mesiacov veku, ak pediater neodporučí inak.

Použitie:

Prípadné uvoľňovanie vody je normálny jav vyplývajúci z prirodzených vlastností zložiek. Po odskrutkovaní uzáveru zahrejte vo vodnom kúpeli a dobre premiešajte, kým nedosiahnete požadovanú konzistenciu. Pridajte do detskej výživy.

Zloženie:

Voda na varenie, filety z lososa (ryby) (20 %), zemiaky (18 %), ryžová múka, extra panenský olivový olej (0,3 %), koncentrovaná citrónová šťava. Alergény nájdete v zložkách vyznačených tučným písmom. Výrobok sa musí skladovať na suchom mieste a mimo dosahu zdrojov tepla. Ak nie je úplne spotrebovaný, musí sa uzavrieť, uskladniť v chladničke a spotrebovať do 24 hodín. CVAKNUTIE PRI OTVORENÍ UZÁVERU ZARUČUJE, ŽE VÝROBOK NEBOL OTVORENÝ. VÁKUOVO CHRÁNENÉ BALENIE.

  • 100% prírodné zloženie bez pridanej soli alebo škrobu
  • Bez pridaných farbív a konzervačných látok
  • Bez lepku
  • Prírodný zdroj bielkovín a omega 3 mastných kyselín
  • Vyrobené v Taliansku z ručne spracovaného rybieho mäsa
  • Ideálne na rozšírenie ponuky a zavedenie nových chutí