ECO BY NATY Vložky slipové, super-cestovné balenie (2x5 ks)

Kód produktu: F157661 Dodávateľský kód: 263naty

Skladom

Bežná cena

2,34 €
Cena za 1 ks: 0,23 €
Sledovať cenu a dostupnosť

ECO BY NATY Vložky slipové, super-cestovné balenie (2x5 ks)

Každá žena sa rada cíti sviežo a čisto, či už počas menštruácie alebo mimo nej. Pre tento pocit si veľa z nás obľúbila slipové vložky, ktoré zabraňujú špinenie spodnej bielizne a sú vhodné aj pri slabšej perióde alebo gynekologických problémoch.

Práve pre také časté nosenie je dôležité, aby intímky neobsahovali škodlivé látky, ktoré sa cez kožu dostávajú do tela. Ekologické slipové vložky Naty tak budú perfektnou voľbou pre každú ženu, ktoré nie je ľahostajné vlastné zdravie a zároveň dbá aj na zdravie našej planéty.

Výrobca novo ponúka cestovné balenie, tzn. 2 balíčky po jednotlivo balených 5 ks vložiek. Pohodlne tak vložky zmestia aj do menšej kabelky alebo kapsičky v batohu.

Prečo zvoliť slipové vložky Eco by Naty?

  • Sú vyrobené z prírodných materiálov a 100% rozložiteľné, a to vrátane obalov
  • Vnútorná vrstva dotýkajúce sa pokožky je z organickej bavlny, vonkajší plášť je z geneticky neupravovaného (GM free) kukuričného škrobu
  • Nenájdete v nich chemikálie, umelú hmotu, latex ani parfumy a nie sú bielené chlórom
  • Neobsahujú živočíšne zložky a nie sú testované na zvieratách
  • 100% kompostovateľné obaly z obnoviteľných prírodných materiálov
  • Hoci prírodné, sú spoľahlivé, komfortné a diskrétne.

Nové, vylepšené slipové vložky Eco by Naty sú vyrobené z kompostovateľných rastlinných materiálov, vnútorná vrstva vložky je z certifikovanej organickej bavlny a sú novo individuálne balené. Celkový obal aj obaly jednotlivých vložiek sú z certifikovanej 100% kompostovateľné fólie vyrobenej z obnoviteľných rastlinných materiálov. Ich používaním tak môže vaše svedomie zostať úplne čisté.

Intímky Eco by Naty sú vyrobené z geneticky neupravovaného kukuričného škrobu, ktorý im zaručuje perfektnú priedušnosť. Ich nosenie je veľmi pohodlné a čoskoro zabudnete, že je vôbec na sebe máte.

Slipové vložky sa pýši certifikáciou "" OK biobased "" od organizácie Vincotte. Vincotte je jedna z najviac náročných svetových neziskových organizácií, ktorá týmto potvrdzuje veľké množstvo použitých obnoviteľných surovín vo výrobe vložiek. Intímky Eco by Naty sú vyrobené z geneticky neupravovaného kukuričného škrobu, ktorý im zaručuje perfektnú priedušnosť. Ich nosenie je veľmi pohodlné a čoskoro zabudnete, že je vôbec na sebe máte.

Slipové vložky sa pýši certifikáciou „OK biobased“ od organizácie Vincotte. Vincotte je jedna z najviac náročných svetových neziskových organizácií, ktorá týmto potvrdzuje veľké množstvo použitých obnoviteľných surovín vo výrobe vložiek.

Vložky sú tiež testované pre obnoviteľnosť surovín podľa ASTM D6866. ASTM je nezávislá nezisková organizácia stanovujúci medzinárodné štandardy pre materiály, výrobky, systémy a služby.

Všetky produkty Naty majú tiež značku V-Label. V-Label je medzinárodne uznávaný, registrovaný symbol pre označovanie vegánskych a vegetariánskych produktov a služieb. . Obsah balenia: 2×5 ks

Zloženie:

Buničina (spôsob výroby: Airlaid), organická bavlna, PLA polyethylene (biologicky rozložiteľná fólia), bezfarebný silikónový papier, viskóza, lepidlo na zdravotnícke použitie.

Značka:
Naty Nature Babycare
BIO/ECO
áno