DUREX Play Masážny gél 2v1 Zmyselný 200 ml

DUREX Play Masážny gél 2v1 Zmyselný 200 ml

skladom
Bežná cena: 10,99 €
akčná cena: 7,79 €

Kód: F009728 , EAN: 5038483957387

DUREX Play Masážny gél 2v1 Zmyselný 200 ml

Durex predstavuje rad Massage Moods. Masážny gél Play Sensual Massage 2 in 1 obsahuje Ylang Ylang, kvetinu rastúcu v dažďových pralesoch na ostrovoch v Tichom oceáne.

Play Sensual Massage 2 in 1 je nielen vhodný na masáž celého tela, ale aj intímnych partií. Jeho jemná vôňa zaistí nevšedné zážitky.

Špeciálne navrhnutá fľaštička tiež obsahuje unikátny masážny aplikátor pre ešte intenzívnejšie zážitky.

Použitie:

Odstráňte viečko, jemne stlačte a plynule masírujte vytúžené miesto.

Play Sensual Massage 2 in 1 je rozpustný vo vode a ľahko sa umýva. Nelepí a nezanecháva škvrny. Radšej sa vyhnite kontaktu s očami. V prípade podráždenia, prestaňte lubrikant používať. Pokiaľ podráždenie pretrvá alebo je potrebné zakaždým použiť ešte viac lubrikantu, poraďte sa s lekárom.

Spotrebujte do 3 mesiacov od prvého otvorenia. Skladujte radšej mimo dosahu detí.

„Tento produkt je v Európskej únii certifikovaný autorizovanou osobou SGS CE0120 ako zdravotnícka pomôcka v súlade so smernicou 93/42 / EHS o zdravotníckych pomôckach, a to výhradne pre zmiernenie vaginálnej suchosti a nepríjemných stavov v intímnych partiách. Ďalšie nezdravotnické použitia priradené tomuto prostriedku nespadajú do rámca certifikácie CE a užívatelia by si mali vždy uvedomovať, že použitie produktu a / alebo jeho bezpečnosť neboli pre tieto účely orgánom SCG hodnotené.“

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader