DR.BROWN'S Cumlík na fľaše Options+ široké hrdlo 9m+, silikónový 2 ks

Kód produktu: F155429 Dodávateľský kód: 072239317501

Skladom

5,91 €

Značka:

DR.BROWN'S Cumlík na fľaše Options+ široké hrdlo 9m+, silikónový 2 ks

Značka:

Cumlík v tvare prsníka pre prirodzenejšie kŕmenie, určený na fľaše so širokým hrdlom , stupeň 4.

Tvarovaný cumlík s mäkkou hlavičkou, ktorá postupne prechádza do pevnejšieho základu. Pomáha lepšiemu prisatiu a prirodzenejšej skúsenosti s kŕmením. Jedinečne navrhnutý cumlík spolu s vnútorným ventilačným systémom dojčenskej fľašky pomáha batoľatám kŕmiť sa vlastným tempom.

Cumlíky sú určené výhradne pre dojčenské fľašky so širokým hrdlom Dr.Brown´s Op­tions+. Na iné fľašky tieto cumlíky nemusia správne pasovať a ich použitie pri kŕmení dieťaťa môže viesť k ťažkostiam.

K dispozícii sú cumlíky na úzke fľašky Dr.Brown´s (Narrow) so 6 stupňami prietoku:

  • Preemie – pre predčasne narodené deti,
  • stupeň 1 – pre novorodencov,
  • stupeň 2 – pre dojčatá od 3 mesiacov,
  • stupeň 3 – pre dojčatá od 6 mesiacov,
  • stupeň 4 – pre dojčatá od 9 mesiacov,
  • Y-cut – cumlík so zárezom v tvare Y na kŕmenie dojčiat od 9 mesiacov. Umožňuje rýchlejší prietok potravy s vyššou hustotou.

Stupeň 4 – kŕmenie dojčiat vo veku od 9 mesiacov Keď sa dávky mlieka zvyšujú a kŕmenie z cumlíka stupňa 3 trvá dlhšie, mnohí rodičia sa rozhodnú prejsť na cumlík stupňa 4. Vhodný stupeň, ak dieťa dlhšie prijíma potravu bez prerušenia a užíva väčšie množstvo z prsníka a fľaše. Zvážte úroveň 4 pre svoje dieťa, ak sa kŕmi prstami, pije z pohára náustkom alebo ak detský lekár odporučil zahusťovať svoje mlieko.

Cumlík je vyrobený zo super mäkkého silikónu vysokej kvality, neobsahuje BPA. Upozornenie: Cumlíky na kŕmenie nie sú určené na tíšenie alebo upokojovanie detí.