Dezinfekčný prostriedok pre zvieratká 65 ml

Kód produktu: F165811 Dodávateľský kód: 1100600395
DEW

Skladom

Bežná cena

4,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

Dezinfekčný prostriedok pre zvieratká 65 ml

Značka:

Dew dezinfekčný prostriedok All in One si veselo poradí so zápachom a nečistotami. Neutralizuje moč domácich zvierat v priebehu niekoľkých sekúnd. Dokonalý deodorant na koberce, odstraňovač zápachu po domácich zvieratách a zároveň čistiaci prostriedok bez obsahu enzýmov.

Zloženie na báze minerálov má vyvážené pH, neobsahuje alkohol, parabény, vône ani farbivá. Je hypoalergénny, nedráždi pokožku, a je vhodný aj pre vegánov.

Jednoduché použitie: Bezpečne deaktivuje zápach v priebehu niekoľkých sekúnd. Nastriekajte priamo na škvrnu a počkajte 10–30 sekúnd, kým prostriedok začne pôsobiť, potom utrite.

Bezpečné na použitie v klietkach, mačacích toaletách, na koberce, tvrdé podlahy a všetky ostatné povrchy. Môžete ho nastriekať aj priamo na svojho domáceho miláčika aby ste sterilizovali labky, a odstránili zápach zo srsti.

Látka použitá v prostriedku je biologicky odbúrateľná a šetrná k životnému prostrediu. Okrem toho pri výrobe Dew produktov nedochádza k produkcii žiadneho nepríjemného odpadu.

Vyrobené v UK.

Značka:
DEW