Darčeky do pôrodnice Philips Avent

Philips AVENT cumlíky sú tou najlepšou voľbou pokiaľ cumlíky potrebujete vymeniť, alebo sa iba rozhodujete ktoré používať. V ponuke nájdete náhradné silikónové cumlíky na dojčenské fľaše aj utišujúce cumlíky. Vyberte si z rôznych modelov, typov či farebných prevedení pre dievčatká aj chlapcov.


Cumlík Philips AVENT vyberajte podľa veľkosti a veku bábätka. Aký cumlík, vám bude vyhovovať zistíte skúšaním. Všetky cumlíky AVENT sú silikónové. Silikón je bez chuti a zápachu, cumlíky majú dlhšiu životnosť a lepšie sa čistia ako kaučukové cumlíky. Stlačiteľná ortodontická silikónová násoska s otvorom a jej dokonalá symetria zaisťujú prirodzený vývoj podnebia, zubov a ďasien - aj keď sa cumlík v ústach vášho dieťaťa otočí.

Na rozdiel od neodvzdušnených cumlíkov sa cumlíky AVENT môžu sterilizovať parou. Philips AVENT sterilizátor parný elektrický prémium, je výborným pomocníkom, ktorý vysterilizuje vaše cumlíky a fľaše


Vyberte si novinku Philips AVENT Cumlíky Natural Response, Philips AVENT cumlík Natural, ultra air nočný cumlík alebo ultrasoft Premium cumlík.

Našli sme 3 produkty
Podľa zadaného filtra sme našli 3 produkty:

Filtrovať

3 / 3