CYBEX Sensor Safe hardwarový kľúč

Kód produktu: F111147 Dodávateľský kód: 519004530

Značka:

CYBEX Sensor Safe hardwarový kľúč

Značka:

Pokoj pre vás, väčšiu bezpečnosť pre vaše dieťa. Po pripevnení k systému pásov detskej autosedačky je možné bezpečnostnú sadu SensorSafe 4 v 1 prepojiť s vašim smartfónom a ten vás upozorní na kritické situácie, ako napríklad: ak je dieťa ponechané v aute, ak sa teplota v aute príliš zvýši alebo zníži, ak dieťa odopne sponu alebo ak sedí príliš dlho.

Varovanie, že je dieťa stále v aute Aby vám spona SensorSafe pomohla v prípade, že vaše dieťa zostane v aute, môže odosielať upozornenia priamo do vášho smartfónu. V prípade potreby môže systém SensorSafe informovať aj rodinné kontakty pre prípad núdze a oznámiť im polohu vozidla.

Upozornenie na teplotu Spona SensorSafe monitoruje okolitú teplotu v aute, aby vám pomohla zabrániť prehriatiu alebo prechladnutiu dieťaťa. Keď sa teplota príliš zvýši alebo zníži, aplikácia vás bude informovať prostredníctvom ponúkaného oznámenia na vašom smartfóne.

Monitor bezpečnostného pásu Spona SensorSafe pomáha zabrániť vykĺznutiu dieťaťa z pásov. Ak sa vášmu dieťaťu podarí sponu otvoriť, budete okamžite upozornení prostredníctvom ponúkaného oznámenia vo vašom smartfóne.

Upozornenie Take a Break Aby vaše dieťa nesedelo v aute príliš dlho, upozornenie Take a Break vás informuje, keď je spona SensorSafe zatvorená po dlhú dobu a odporučí vám prestávku.

SensorSafe 4v1 pre sk. 0 je určený na použitie v autosedačkách Cybex Aton M i-Size a Cloud Z i-Size.

Súčasťou balenia je aj hardvérový kľúč, ktorý funguje ako komunikačný most medzi sponou a smartfónom.

Značka:
Cybex