CYBEX Priam Lux Carry Cot Khaki Green Platinum

Kód produktu: F160617 Dodávateľský kód: 522000959

Skladom

Bežná cena

399,95 €

Zľavnená cena

267,95 €
Dlhodobo znížená cena
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Priam Lux Carry Cot Khaki Green Platinum

Značka:

Od narodenia až do 9 kg (cca 6 mesiacov).

Korbička Lux Carry Cot pre nový kočík Priam umožňuje dômyselné a pohodlné rodinné cestovanie. Pýši sa štedrým vnútorným priestorom a maximálnou úrovňou pohodlia. Vyrobená z vysoko kvalitných materiálov a navrhnutá pre dokonalú funkčnosť, korbička LUX Carry Cot sa pýši dostatkom priestoru na hranie, je vybavená mäkkým penovým matracom a jej interiér je zo 100% bavlny, vďaka čomu je každodenný spánok úplným potešením. Pre rodičov na cestách je integrované madlo na nosenie umiestnené v ťažisku korbičky a je možné ju tak bez problémov prenášať bez toho, aby ste vaše dieťa vyrušili zo spánku. Aby dieťaťu v korbičke nebolo príliš horúco, je vybavená panoramatickým a strešným okienkom, ktoré umožňujú chladnému vánku jemne ovievať vaše dieťa, či už ste práve vyrazili na prechádzku v parku alebo na výpravu do veľkomesta.

Panoramatické strešné okno Užiť si chládok a výhľad! Panoramatické a strešné okienko korbičky LUX Carry Cot udržujú vaše dieťa vždy v chlade a sieťovaný materiál zaisťuje optimálnu cirkuláciu vzduchu.

Priedušný matrac Pre vyššiu úroveň pohodlia na cestách je Lux Carry Cot vybavená ultra mäkkým matracom z vysoko kvalitných materiálov. Tento prémiový matrac urobí z každodenného spánku úplné potešenie.

Útulné prostredie Vnútro korbičky je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov so 100% bavlnou, v ktorej sa vaše dieťa bude cítiť doslova ako v bavlnke.

Priestranná Ešte viac priestoru na odpočinok. Oproti svojej predchodkyni je korbička Lux Carry Cot o 15% priestrannejšia.

Integrované madlo na nosenie Integrované madlo v strieške korbičky vám uľahčuje váš každodenný život. Vďaka svojmu premyslenému umiestneniu do striešky je možné korbičku bez problémov prenášať bez toho, aby ste vyrušili pokojný spánok vášho dieťaťa vo vnútri.

Priam Carry Cot 4.0 novinky

  • korbička má nový tvar
  • odopnutá látka panoramatického okienka sa jednoducho zloží do vrecka
  • nové vrecko na nevyhnutnosti rodičov
  • je o 0,2 kg ľahší
  • dieťa je bližšie rodičovi
  • ,,vizuálne horizontálne,, s garantovanou optimálnou pozíciou hlavičky
  • korbičku aj autosedačku je možné pripevniť na rovnaké adaptéry

Špecifikácia:

  • vonkajšie rozmery: D 860 mm / Š 460 mm / V 620 mm (vr. striešky)
  • vnútorné rozmery: D 780 mm / Š 320 mm / V 200 mm
  • váha: 4,7 kg
Značka:
Cybex