CYBEX Podvozek ePriam Rosegold+Seat Platinum

Kód produktu: F160607 Dodávateľský kód: 521002373

Bežná cena

1 299,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Podvozek ePriam Rosegold+Seat Platinum

Značka:

Revolučná múdra technológia sa stretáva s luxusným dizajnom E-PRIAM – prvý e-kočík od CYBEXu. Inteligentný, intuitívny a výnimočne inovatívny e-PRIAM vám umožní ľahko brázdiť po kopcoch a múdro sa prispôsobí nepriaznivému povrchu, ako je napr. piesok, štrk alebo dlažobné kocky. Zažite kúzelný pocit odľahčeného nákladu, uhladenej kamenistej cesty alebo sprístupneného náročného stúpania. Choďte ďalej, obohaťte svoj každodenný život a majte viac energie pre vás aj pre budúce cesty s vašim dieťaťom. Koženkové bezpečnostné pútko je novo nahrádzané pútkom textilným.

Podpora do kopca az kopca Náročné tlačenie kočíka do kopca je problémom minulosti – e-PRIAM vám v potrebných chvíľach podá pomocnú ruku. Po svojej aktivácii kočík monitoruje úsilie, vynakladané pri jeho tlačení a podporí váš výstup tak, že aj prudké stúpanie pre vás bude prechádzkou po rovine. V rukoväti kočíka integrované senzory zaznamenávajú tlak a ťah, ktorý vyvíjate na rukoväť počas jazdy a prispôsobujú podľa toho múdru podporu pre jazdu do kopca az kopca. Spúšťanie tejto asistencie je tak dômyselne premyslené a hladké, že vám jazda do/z kopca bude pripadať ako jazda po rovine. Elektronické funkcie vám pomôžu pri stúpaní o náklone až cca 25 % (cca 14 °). To zhruba zodpovedá náklonu známej ulice Lombard Street v San Franciscu.

Podpora na nerovnom teréne Neváhajte nad jazdou mimo chodníka: e-PRIAM vám umožní ľahko prekonať nerovný terén, ako sú napríklad piesočné pláže, nespevnené cesty alebo snehom zasypané ulice. Jednoduchšie cestovanie pre vás, pohodlnejšie cestovanie pre vaše dieťa.

Individuálny design Prispôsobte si váš e-PRIAM podľa vášho vkusu. Skombinujte vami zvolený podvozok s jedným zo širokého výberu Seat Packov a zmeňte tak vzhľad vášho kočíka kedykoľvek sa vám zachce. Všestranný a štýlový podvozok je dostupný v niekoľkých sofistikovaných prevedeniach: moderný Matt Black, rafinovaný Rosegold, štýlový chrom s čiernymi alebo hnedými detailmi.

4 v 1 cestovný systém Nový 4 v 1 cestovný systém robí z kočíka e-PRIAM flexibilného a pohodlného spoločníka na cesty. Všestranný podvozok vám umožňuje prispôsobiť kočík podľa vašich potrieb a pomôže vám čeliť všetkým nástrahám mobilného života. Okrem nových korbičiek LUX Carry Cot a LITE Cot môžete na kočík nasadiť aj víťazné detské autosedačky CYBEX. Pre staršie deti je potom možné ku kočíku e-PRIAM pripevniť praktickú športovú nadstavbu, ktorú je možné používať po aj proti smeru jazdy.

Špecifikácia:

 • Cybex Platinum e-Priam podvozok: Hliníkový podvozok s plastovými časťami.
 • Váha: 10,7 kg
 • Rozmery: zložený kočík bez športovej nadstavby: D 950 mm / Š 600 mm / V 300 mm, kompaktne zložený kočík bez športovej nadstavby (bez koliesok): D 800 mm / Š 510 mm / V 210 mm

Batérie e-PRIAM je napájaný lítium-iónovou batériou av závislosti od zaťaženia a okolitých podmienok má dojazd cca 8–45 km. Batériu je možné dobiť počas šiestich hodín a úroveň jej nabitia je možné ľahko skontrolovať pomocou LED indikátora na zadnej osi kočíka.

Senzory Rukoväti zaznamenávajú úroveň tlačenia a ťahania kočíka a premyslený algoritmus neustále prepočítava optimálnu mieru podpory, ktorú práve potrebujete. Vďaka tomu sa e-PRIAM dokáže bleskovo prispôsobiť okolitým podmienkam.

Motory Dodatočnú silu pri jazde s kočíkom e-PRIAM vám dodávajú dva elektromotory, ktoré sú dostatočne tiché, aby nerušili pokojný spánok vášho dieťaťa. Každý z elektromotorov sa diskrétne schováva za zadnými kolesami na oboch stranách zadnej nápravy.

Priam novinky

 • bez námahy upravíte pásy športového sedením jedným zatiahnutím
 • intuitívne nasadenie látkového poťahu – polovičný čas oproti predchádzajúce­mu modelu
 • držiak nápojov posunutý vyššie
 • vylepšená fixácia ramennej vypchávky
 • korbička má nový tvar
 • odopnutá látka panoramatického okienka sa jednoducho zloží do vrecka
 • nové vrecko na nevyhnutnosti rodičov
 • je o 0,2 kg ľahší
 • dieťa je bližšie rodičovi
 • ,,vizuálne horizontálne,, s garantovanou optimálnou pozíciou hlavičky
 • korbičku aj autosedačku je možné pripevniť na rovnaké adaptéry

Novo aplikácia v telefóne S úplne novou a bezplatnou aplikáciou CYBEX môžete aktivovať funkciu hojdania, ovládať úroveň podpory elektromotorov a kontrolovať batériu a firmware.

Značka:
Cybex
Nafukovacie kolieska
nie