CYBEX Nosič detský Yema Stardust Black Platinum

Kód produktu: F179422 Dodávateľský kód: 517000963

Bežná cena

349,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Nosič detský Yema Stardust Black Platinum

Značka:

Voľné ruky pre každodenný život

CYBEX Yema

Inšpirované umeleckým riasením látok medzinárodných módnych návrhárov, nosiče YEMA TIE a YEMA CLICK určujú nové štandardy vo funkčnosti a vďaka dômyselne skrytým funkciám na seba strhávajú pozornosť iba svojim štýlovým vzhľadom. Počas prvých mesiacov života je pre dieťa najdôležitejšie čo najviac fyzického kontaktu. Naše detské nosiče vytvárajú dokonalé spojenie medzi matkou a dieťaťom a podporujú vznik blízkeho puta a pocitu bezpečia. Na matkinom hrudníku môže dieťa počuť tlkot jej srdca, ktorý je mu známy z maternice. Priame dotyky, teplo a vôňa vyvolávajú v dieťatu pocit ochrany a bezpečia. YEMA TIE a YEMA CLICK: produkty, ktoré podporujú zdravý vývoj dieťaťa a zároveň umožňujú vyjadrenie vášho štýlu.

NOSTE SVOJE DIEŤA

Deti zbožňujú nosenie. Detské nosiče im poskytujú blízky kontakt s rodičom, vyvolávajú v nich pocit bezpečia a zároveň podporujú ich nezávislosť a sebadôveru. Správne nosenie dieťaťa v nosiči napomáha jeho optimálnemu držaniu tela a podporuje zdravý fyzický vývoj.

PODPORUJE ZDRAVÝ VÝVOJ CHRBTICE A BEDROVÝCH KĹBOV!

Po deviatich mesiacoch strávených v maternici sa deti rodia s mierne zaguľatenou chrbticou. Tá sa po narodení sama narovnáva: jedná sa o pomalý a opatrný proces, ktorý trvá približne rok. Ihneď po narodení deti zaujímajú polohu s roztiahnutými nožičkami, ktorá podporuje zdravý vývoj ich bedrových kĺbov. Nosenie dieťaťa v nosiči tomuto prirodzenému vývoju napomáha.

RANÝ VÝVOJ ZMYSELNÉHO VNÍMANIA

Nosenie dieťaťa stimuluje všetky jeho zmysly, ako je napríklad vnímanie tela pomocou rovnováhy, gravitácie, rôznych prekážok, vnútorných orgánov, umiestnenia kĺbov a pohybu. Prostredníctvom okolia sa zároveň rozvíjajú aj ďalšie zmysly dieťaťa, ako je napr. sluch, chuť, čuch, hmat a zrak.

PSYCHICKÉ PÚTO

Vďaka noseniu sa navyše umocňuje dôležité puto medzi rodičom a dieťaťom a pomocou blízkeho kontaktu a tepla sa dieťa neustále cíti v bezpečí. To u detí spôsobuje menej plaču a lepší spánok. Zároveň majú rodičia viac flexibility, mobility a predovšetkým majú voľné ruky na ich každodennú prácu. Pritom však môžu byť stále v blízkom kontakte s ich milovaným dieťaťom.

Od roku 2017 CYBEX spolupracuje s preslávenými špecialistami na nosenie detí z Trageschule Hamburg, s ktorými sa radí, testujú produkty a školia zamestnancov. Citácia z Trageschule Hamburg IHDI (International Hip Dysplasia Institute) odporúča nosenie detí pre zdravý vývoj ich bedrových kĺbov iba v nosičoch, ktoré umožňujú pozíciu dieťaťa s roztiahnutými nohami. Detské nosiče CYBEX poskytujú pozície pre zdravý vývoj dieťaťa s roztiahnutými nohami a IHDI ich schválil ako vhodné.

Vlastnosti:

 • YEMA CLICK – Ergonomické nosenie od narodenia až do cca 2 rokov.
 • MULTIFUNKČNÁ OPIERKA HLAVY A KRKU – Pre deti všetkých veľkostí.
 • LÁTKA ZO 100% BAVLNY AKO PRI ŠATKE – Pre lepšie prispôsobenie dieťaťu a poskytnutie optimálnej podpory.
 • ERGONOMICKÉ SEDENIE – So šírkovo nastaviteľným panelom vo vnútri brušného pásu.
 • POHODLNÉ RAMENNÉ POPRUHY – S možnosťou paralelného alebo skríženého viazania.
 • IKONICKÉ DEKORATÍVNE KRÍDLA
 • PREDNOSTI SPONY – Jednoduchý a rýchly zacvakávací systém.
 • MÄKKÝ POLSTROVANÝ BRUŠNÝ PÁS S BEZPEČNOSTNOU SLUČKOU – Pre dlhodobé pohodlie.
 • YEMA CLICK POZÍCIA VPRED – V pozícii čelom k hrudníku je možné dieťa nosiť už od jeho narodenia. Detský nosič podporuje správnu pozíciu tela dieťaťa s roztiahnutými nohami, ktorá napomáha správnemu vývoju jeho bedrových kĺbov.
 • YEMA CLICK POZÍCIA NA CHRBTE – Deti s pokročilými motorickými schopnosťami (od cca 6 mesiacov) môžete v nosidle YEMA CLICK nosiť aj na chrbte, čo vám uľahčí niesť ich váhu.
 • YEMA CLICK POZÍCIA NA BOKU – Deti, ktoré už samostatne udržia svoju hlavu (od cca 3–4 mesiacov) možno nosiť aj na boku. To im umožní odpočívať na ramene mamičky alebo otecka a zároveň vnímať svoje okolie.
Značka:
Cybex