CYBEX Autosedačka Solution X I-FIX (100-150 cm) Rumba Red

Kód produktu: F180408 Dodávateľský kód: 522003959
  • Farba:

Bežná cena

229,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Autosedačka Solution X I-FIX (100-150 cm) Rumba Red

Značka:

Autosedačka CYBEX Solution X i-Fix zodpovedá najnovším predpisom UN R129. Je to jedna z našich originálnych autosedačiek, ktorá je dôkazom, že od samého začiatku poskytujeme špičkovú kvalitu.

The original Solution Autosedačka so svetovo preslávenou patentovanou sklopnou opierkou hlavy CYBEX, ktorá udržuje hlavu dieťaťa v chránenej zóne sedačky. Toto riešenie je až sedemkrát bezpečnejšie pre hlavu a krk¹ dieťaťa a udržuje vášho milovaného človiečika v pohodlí, keď zaspí. Táto autosedačka, ktorá spĺňa najnovšie predpisy UN R129, vydrží až do 12 rokov veku vášho dieťaťa. ¹V porovnaní s hlavou mimo bezpečnostnej zóny s rovnakým výrobkom (HIC 36), pri skúške bočného nárazu ADAC (27 km/h)

Až 7× bezpečnejšie pre hlavu¹ Vďaka patentovanej trojpolohovej sklopnej opierke hlavy podporuje autosedačka Solution X i-Fix hlavu vášho dieťaťa, keď si zdriemne, a udržuje ju až sedemkrát bezpečnejšiu. Táto autosedačka prakticky zaručuje zdravý spánok, pričom krk a hlava dieťaťa zostávajú dobre chránené v bezpečnostnej zóne sedačky.

** Rastie s dieťaťom ** Použite výškovo nastaviteľnú opierku hlavy s 11 polohami na nastavenie chráničov hlavy a ramien autosedačky Solution X i-Fix, aby ste udržali krok so všetkými skokmi v raste vášho dieťaťa až do výšky 150 cm alebo veku 12 rokov.

Jednoduchá inštalácia Systém ISOFIX autosedačky ponúka zlepšenú bezpečnosť a stabilitu a jednoduchú inštaláciu na jedno zacvaknutie. Spojky sedačky sa jednoducho zacvaknú do kotviacich bodov systému ISOFIX. Spojky je možné tiež ľahko sklopiť, takže autosedačka je kompatibilná s vozidlami, ktoré ISOFIX nemajú.

Optimálna ochrana pre pokojnú myseľ Autosedačka Solution X i-Fix je schválená podľa najnovšieho bezpečnostného štandardu UN R129/03 a prešla prísnymi bezpečnostnými testami, aby ste sa na ňu mohli spoľahnúť.

Znižuje silu bočného nárazu Lineárna ochrana pri bočnom náraze integrovaná do bočných krídiel sedadla poskytuje zvýšenú ochranu v prípade bočného nárazu.

Dokonale sa prispôsobí každému sedadlu vo vozidle. Nastaviteľné operadlo pomáha autosedačku Solution X i-Fix dokonale umiestniť do sedadla vozidla a poskytnúť vášmu dieťaťu čo najpohodlnejšiu polohu.

Technické parametre:

  • vekový rozsah: od približne 3 do 12 rokov
  • výška dieťaťa: 100 – 150 cm
  • hmotnosť dieťaťa: od približne 15 do 50 kg
  • schvaľovací predpis: UN R129/03
  • textilné poťahy možno prať v práčke na 30 °C
  • dĺžka: 380 mm
  • šírka: 470 mm
  • výška: 640 mm
  • hmotnosť: 7 kg
Značka:
Cybex
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy