CYBEX Autosedačka Solution T i-Fix Plus (100-150 cm) Nautical Blue Platinum

Kód produktu: F173167 Dodávateľský kód: 522004104
  • Farba:

Bežná cena

269,95 €
Sledovať cenu a dostupnosť

Značka:

CYBEX Autosedačka Solution T i-Fix Plus (100-150 cm) Nautical Blue Platinum

Značka:

Sedačka Solution T i-Fix s vysokým operadlom, ktorá rastie s dieťaťom približne od 3 do 12 rokov, je vybavená patentovanou sklopnou opierkou hlavy a vylepšeným odvetraním vzduchu.

Dokonalé riešenie Kiež by všetko trvalo tak dlho, ako riešenie. S neuveriteľnou životnosťou deväť rokov bude autosedačka Solution T i-Fix stálym spoločníkom vo všetkých detských chvíľach – kým dieťaťu nebude dvanásť rokov. Je vybavený bezpečnostnými prvkami, ako je patentovaná sklopná opierka hlavy, ktorá pomáha udržať hlavu dieťaťa v bezpečnej polohe počas cesty, rovnako ako pokročilá lineárna ochrana pri bočnom náraze. Nastaviteľná opierka hlavy a automatické nastavenie šírky znamená, že môžete rýchlo reagovať na náhly rast. Systém odvetrávania chladiacim vzduchom zaručuje jazdu v pohodlí po celý rok.

Bezpečnosť a pohodlie, ktoré vydržia po celé detstvo – Solution T i-Fix.

Patentovaná sklopná opierka hlavy Patentovaná sklopná opierka hlavy nakláňa hlavu dieťaťa mierne dozadu a pomáha zabrániť jej prepadnutiu dopredu počas spánku. V prípade bočného nárazu je teda pravdepodobnejšie, že hlava vášho dieťaťa bude v chránenej polohe – sedemkrát bezpečnejšia, ako keby vypadla z bezpečnostnej zóny sedačky*. Tri polohy sú k dispozícii pre správne pohodlie, či už je vaše dieťa bdelé alebo spí.

Rastie do výšky a do šírky, až do približne 12 rokov Deti veľmi rastú medzi tromi a dvanástimi rokmi. Uistite sa, že držíte krok s autosedačkou, ktorá ponúka 12 nastavení výšky. Keď zdvihnete ochranu hlavy a ramien jednou rukou, sedadlo sa automaticky rozšíri, čo umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie.

Všestranné odvetrávanie Všestranná ventilácia udržuje teplotu sedadla pohodlnú vo všetkých ročných obdobiach. Látka Plus je tiež vybavená sieťovinovými vložkami pre ešte lepšie prúdenie vzduchu a pohodlia. Špeciálne navrhnutá 3D sieťová štruktúra zlepšuje priedušnosť až šesťkrát.**

Jednoduchá inštalácia a extra stabilita Systém ISOFIX vám umožní ľahko zacvaknúť Solution T i-Fix do vášho vozidla s pomocou vizuálnych indikátorov, ktoré vám ukážu, kedy je autosedačka správne nainštalovaná. Poskytuje tiež pevné spojenie s rámom vozidla pre väčšiu stabilitu v prípade nehody.

Ideálne pre akúkoľvek autosedačku Sklopné operadlo sa dokonale prispôsobí každému sedadlu vo vozidle a zaistí tak pohodlnejšiu jazdu.

Pokročilá ochrana pri bočnom náraze Pokročilý systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P.) je vynikajúcou kombináciou designu, bezpečnosti a funkčnosti. Aktivuje sa automaticky pred inštaláciou a zvyšuje bezpečnosť v prípade bočného nárazu. Spoločne so škrupinou tlmiacou náraz znižuje nárazovú silu o viac ako 20% ***.

*v porovnaní s rovnakým produktom (HIC 36) v teste bočného nárazu (27 km/h) organizácie ADAC **v porovnaní s konvenčným materiálom pre autosedačky ***v porovnaní s rovnakou sedačkou bez systému lineárnej ochrany pri bočnom náraze v teste bočného nárazu podľa kritérií organizácie ADAC

Technické parametre:

  • vekový rozsah: od približne 3 do 12 rokov
  • výška dieťaťa: 100–150 cm
  • hmotnosť dieťaťa: od približne 15 do 50 kg
  • schvaľovací predpis: UN R129/03
  • dĺžka: 390 mm
  • šírka: 505 mm
  • výška: 625 – 800 mm
  • hmotnosť: 7.2 kg
Značka:
Cybex
Isofix
áno
Sedenie
v smere jazdy